Koordinátor cs uživatelé

Centrum Kociánka (MPSV)

Místo práce
Kociánka 93, 612 00 Brno, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-18
Mzdové podmínky (brutto)
6000 - 6800 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Sociální pracovníci specialisté v oblasti poradenství (26357)

Pracoviště a kontakty

Firma:Centrum Kociánka, IČ 00093378
Pracoviště:Kociánka 93/2, Královo Pole, 612 00 Brno 12

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2017-04-18
Mzdové rozpětí:od 6000 do 6800 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Kontakt: nabídky včetně CV zasílejte na personální útvar - e-mail: [email protected], Libuše Kessnerová - tel.: 515 504 217.

Centrum Kociánka, Kociánka 2, Brno - Královo Pole hledá nového kolegu/kolegyni, jako zástup za mateřskou dovolenou od dubna 2017 do 6. října 2017 na pozici v rámci projektu realizovaného z OP Zaměstnanost
CZ.03.2.63/0.0/0.0/15_038/0006075 "Kociánka se vzdělává pro praxi"

Koordinátor/ka cílové skupiny uživatelé

Popis pracovní pozice:
Koordinátor/ka cílové skupiny uživatelé bude součástí odborného týmu a v rámci své pracovní pozice se aktivně se podílí na realizaci projektu zejména:
- podílí se na zpracování výstupů pro CS v rámci KA s koordinátorem CS profesionálové, vedoucími služeb a konzultantem pro práci s CS
- zajišťuje podporu v průběhu externí služby Bilanční diagnostika (BD) pro cca 25 uživatelů
- ve spolupráci s dodavatelem nastavuje harmonogram konání testování, individuálních pohovorů, prezenčních listin, předávání zápisů z intervencí, výstupů z bilanční diagnostiky
- koordinuje odborné asistenty pro práci s CS uživatelé, podílí se na zajištění aktivit, které vedou k dalšímu rozvoji a možnému přechodu do komunitních služeb a uplatnění se v zaměstnání
- zajišťuje výstupy pro CS z kulatých stolů za účasti uživatelů, rodinných příslušníků, zaměstnavatelů, místních iniciativ za účelem napojení se na místní komunitu
- ve spolupráci s odbornými asistenty a odborným konzultantem dává na základě zpráv od dodavatele BD podněty vedoucím a klíčovým pracovníkům, které napomohou k humanizaci prostředí
- podílí se na zpracování podkladů pro příručku dobré praxe a spolupracuje s Garantem pro její zpracování

Požadujeme:
" VOŠ se zaměřením na sociální práci nebo VŠ se zaměřením na sociální práci
" samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu, osobní nasazení, schopnost práce v týmu a znalost MS Office
" znalost etického kodexu pracovníka v sociálních službách a problematiky transformace a deinstitucionalizace sociálních služeb
" znalost problematiky komunitního plánování
" orientace v problematice zaměstnávání osob se ZP
" praxi s přímou prací s lidmi se ZP
" komunikační a organizační schopnosti
Nástup: ihned
Místo výkonu práce: Brno, Březejc
Úvazek, režim: zvláštní režim práce v rámci úv. 0,2 (pracovní výkaz)

Poslední změna:2017-04-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-město

číslo volného místa: 12496150713

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC