Sociální pracovník/ce

Centrum pro rodinu a děti Přerov, z.s. (MPSV)

Místo práce
Bartošova 1660, 750 02 Přerov, Okres Přerov
plný úvazek
Termín nástupu
2017-08-01
Mzdové podmínky (brutto)
7000 - 9000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Sociální pracovníci specialisté v oblasti poradenství (26357)

Pracoviště a kontakty

Firma:Centrum pro rodinu a děti Přerov, z.s., IČ 22606939
Pracoviště:Centrum pro rodinu a děti Přerov, z.s. - pracoviště Přerov, Bartošova, Bartošova 1660/16, Přerov I-Město, 750 02 Přerov 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2017-08-01
Mzdové rozpětí:od 7000 do 9000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme:
VOŠ nebo VŠ vzdělání v oborech sociální práce, pedagogika (dle zák. 108/2006 Sb. o soc. službách); trestní rejstřík bez záznamu; schopnost samostatné i týmové práce; orientace v problematice sociální práce a poradenství, znalost sociálně právní problematiky; schopnost empatie, laskavý přístup ke klientům; řidičský průkaz sk. B

Náplň práce:
podpora a pomoc rodinám při péči o děti a řešení různorodých obtíží; samostatné vedení případové práce; zajišťování asistovaných kontaktů; vedení rodičovských nebo dětských skupin; úzká spolupráce s dalšími zainteresovanými organizacemi a odborníky (OSPOD, školská a zdravotnická zařízení…); vedení dokumentace + další administrativní činnosti; prezentační a vzdělávací činnost (vedení seminářů, tvorba letáků a dalších odborných materiálů apod.)

Nabízíme:
pracovní dobu vycházející vstříc osobním potřebám; odbornou podporu a práci pod supervizí; možnost seberealizace, vzdělávání, profesního rozvoje; nástup dle dohody

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: [email protected]

Poslední změna:2017-05-12, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Přerov

číslo volného místa: 12659090731

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B