Osobní asistent/ka v oblasti domácí péče a terénních sociálních služeb

Centrum pro zdravotně postižené Moravskoslezského kraje o.p.s. (MPSV)

Místo práce
Bieblova 2922, 702 00 Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-01
Mzdové podmínky (brutto)
14000 - 17000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče (53222)

Pracoviště a kontakty

Firma:Centrum pro zdravotně postižené Moravskoslezského kraje o.p.s., IČ 26593548
Pracoviště:Bieblova 2922/3, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2017-04-01
Mzdové rozpětí:od 14000 do 17000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Ostrava nebo okolí
Přihlášky se strukturovaným životopisem a motivačním dopisem zasílejte do 14. 4. 2017 elektronicky (e-mailem) na adresu: [email protected]

Kontaktní osoba: Bc. Zuzana Nábělková
Pohovory se zájemci budou realizovány průběžně.
Další informace: Zasláním materiálů o své osobě zájemce/kyně souhlasí s uchováním svých osobních údajů.

Forma práce: celý nebo zkrácený úvazek (0,5 až 1 úvazek).
Pozice: terénní sociální práce - osobní asistent/-ka
Předpokládaná hrubá mzda: 14 000 - 17 000 Kč dle dosažené praxe a prokázaných dovedností, dále možnost přiznání osobního příplatku
Obor: sociální, zdravotní, nebo akreditovaný kurz MPSV
Nástup: Březen 2017 - duben 2017

Požadavky:
-odborná způsobilost dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách (akreditovaný kurz MPSV - Osobní asistent nebo obdobný),
-vzdělání: základní, vyučen, středoškolské, nejlépe sociálního nebo zdravotního směru,
-orientace v problematice osob se zdravotním postižením výhodou, předchozí praxe v oboru vítaná,
-vhodné pro studenty VOŠ, VŠ sociálního směru
-komunikační, flexibilita, samostatnost, spolehlivost, tolerance,
-výhodou řidičský průkaz sk. B

Hlavní pracovní náplň:
Pomoc osobám zdravotně postiženým a seniorům se zvládáním každodenních důležitých úkonů:
-pomoc nebo podpora při přípravě i podávání stravy,
-pomoc nebo podpora při oblékání a svlékání včetně,
-pomoc nebo podpora při samostatném pohybu ve vnitřním i vnějším prostoru,
-pomoc nebo podpora při přenosu na lůžko, na vozík,
-pomoc nebo podpora při úkonech osobní hygieny,
-pomoc nebo podpora s úklidem a údržbou domácnosti, nákupy,
-doprovázení uživatele do školského zařízení, zaměstnání, k lékaři,
-pomoc při vyřizování běžných záležitostí,
-a další činnosti dle vyhlášky MPSV č. 505/2006 Sb., kterou se provádějí některá ustanovení zákona o sociálních službách.

Nabízíme:
-zaškolení,
-zajímavou, zodpovědnou a smysluplnou práci,
-získání odborné praxe.

Poslední změna:2017-03-09, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 12305120756

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání