Osobní asistent/ka v oblasti domácí péče a terénních sociálních služeb

Centrum pro zdravotně postižené Moravskoslezského kraje o.s. (MPSV)

Místo práce
Bieblova 2922, 702 00 Ostrava, Okres Ostrava
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
2014-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
11000 - 15000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pečovatelé v oblasti domácí péče a terénních sociálních služeb (53222)

Pracoviště a kontakty

Firma:Centrum pro zdravotně postižené Moravskoslezského kraje o.s., IČ 26593548
Pracoviště:Centrum pro zdravotně postižené Moravskoslezského kraje o.p.s., Bieblova 2922/3, 70200 Ostrava 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:Plný nebo zkrácený
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2014-11-01
Mzdové rozpětí:od 11000 do 15000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Přihlášky se strukturovaným životopisem a motivačním dopisem zasílejte do 31. 10. 2014 elektronicky (e-mailem) na adresu: [email protected]

Pohovory se zájemci/kyněmi budou realizovány průběžně.
Zasláním materiálů o své osobě zájemce/kyně souhlasí s uchováním svých osobních údajů.

Forma práce: celý úvazek nebo částečný úvazek (dohoda o provedení práce).
Pozice: terénní sociální práce - osobní asistent/-ka.
Předpokládaná hrubá mzda: 11.000 - 15.000 Kč dle dosažené praxe a prokázaných dovedností.
Obor: sociální, zdravotní.
Nástup: říjen - listopad 2014.
Místo výkonu práce: Ostrava.

Požadavky:
- dborná způsobilost dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách (akreditovaný kurz MPSV - Osobní asistent nebo obdobný), případně SŠ zdravotního směru,
- práce je rovněž vhodná pro studenty bez kvalifikace 2. a vyššího ročníku VOŠ, nebo magisterského programu sociálního zaměření,
- orientace v problematice osob se zdravotním postižením výhodou, předchozí praxe v oboru vítaná,
- komunikační, flexibilita, samostatnost, spolehlivost, tolerance,
- řidičský průkaz sk. B výhodou (aktivní řidič/ka).

Hlavní pracovní náplň:
Pomoc osobám zdravotně postiženým a seniorům se zvládáním každodenních důležitých úkonů:
- pomoc nebo podpora při přípravě i podávání stravy,
- pomoc nebo podpora při oblékání a svlékání včetně,
- pomoc nebo podpora při samostatném pohybu ve vnitřním i vnějším prostoru,
- pomoc nebo podpora při přenosu na lůžko, na vozík
- pomoc nebo podpora při úkonech osobní hygieny,
- pomoc nebo podpora s úklidem a údržbou domácnosti, nákupy,
- doprovázení uživatele do školského zařízení, zaměstnání, k lékaři,
- pomoc při vyřizování běžných záležitostí,
- a další činnosti dle vyhlášky MPSV č. 505/2006 Sb., kterou se provádějí některá ustanovení zákona o sociálních službách.

Nabízíme:
- zaškolení,
- zajímavou, zodpovědnou a smysluplnou práci,
- získání odborné praxe.

Poslední změna:2014-10-17, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 8015710722

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou