Pracovník primární prevence

Centrum protidrogové prevence a terapie, o.p.s. (MPSV)

Místo práce
Plzenecká 663, 326 00 Plzeň, Plzeň - město
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
12000 - 16000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Sociální pracovníci specialisté v oblasti poradenství (26357)

Pracoviště a kontakty

Firma:Centrum protidrogové prevence a terapie, o.p.s., IČ 25232142, http://www.cppt.cz
Pracoviště:Centrum protidrogové prevence a terapie, o.p.s.001, Plzenecká 663/13, Východní Předměstí, 326 00 Plzeň 26

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 12000 do 16000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Profesní životopis a motivační dopis: P-centrum CPPT, Plachého 6, 301 00 Plzeň nebo na email: [email protected] (do předmětu uveďte "výběrové řízení")
K ústnímu pohovoru pozveme e-mailem nebo telefonicky pouze vybrané kandidáty. Dále si vyhrazujeme právo prodloužit nebo zrušit výběrové řízení, případně pracovní pozici dočasně neobsadit.
Uzávěrka přihlášek do: 15. 1. 2017

Požadujeme:
- VŠ nebo VOŠ vzdělání v oblasti pedagogických a společenských věd zaměřených na sociální péči, pedagogiku, právo, psychologii, vychovatelství, atd. (dle §49a zákona č. 359/1999 Sb., o sociálně-právní ochraně dětí, ve znění pozdějších předpisů);
- dlouhodobou intenzivní praxi s dětmi a dospívajícími (min. 2 roky);
- dobré komunikační schopnosti, schopnost týmové práce, spolehlivost, zodpovědnost, aktivní přístup, schopnost sebereflexe, zájem o další odborný růst;
- uživatelskou znalost práce s počítačem;
- řidičský průkaz;
výhodou jsou: zkušenosti s vedením školní třídy/skupiny, další vzdělávání zaměřené na rozvoj dovedností pro práci s lidmi

Nabízíme:
- práci zaměřenou na vedení programů pro třídní kolektivy a jejich pedagogy, práci s učiteli v rámci zajištění komplexní služby primární prevence rizikového chování;
- práci na 1,0 HPP (zástup za MD);
- zázemí odborně profilované organizace, práci pod supervizí, další vzdělávání a podporu v odborném růstu.

Poslední změna:2016-12-06, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Plzeň

číslo volného místa: 11817090767

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání