Terapeut/poradenský pracovník pro krajské středisko pro nelátkové závislosti

Centrum protidrogové prevence a terapie, o.p.s. (MPSV)

Místo práce
Plzenecká 663, 326 00 Plzeň, Plzeň - město
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-01
Mzdové podmínky (brutto)
19000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní fyzioterapeuti specialisté (22649)

Pracoviště a kontakty

Firma:Centrum protidrogové prevence a terapie, o.p.s., IČ 25232142, http://www.cppt.cz
Pracoviště:Centrum protidrogové prevence a terapie, o.p.s.001, Plzenecká 663/13, Východní Předměstí, 326 00 Plzeň 26

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2017-04-01
Mzdové rozpětí:od 19000 do 25000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Nástup duben 2017 (nebo dle dohody)
Profesní životopis a motivační dopis
zasílejte na email: [email protected]
(do předmětu uveďte "výběrové řízení")
Uzávěrka přihlášek: 12.2 2017
Termín výběrového řízení 23. nebo 24.2.
K ústnímu pohovoru pozveme e-mailem nebo telefonicky pouze vybrané kandidáty. Dále si vyhrazujeme právo prodloužit nebo zrušit výběrové řízení, případně pracovní pozici dočasně neobsadit.
Požadované vzdělání + praxe:
- VŠ vzdělání o oborech Psychologie, Speciální pedagogika, Sociální pedagogika, Sociální práce, Adiktologie nebo VŠ vzdělání zdravotnického směru
- Zkušenosti s terapeutickou a poradenskou prací
- Psychoterapeutický výcvik (i započatý)
- Dobré komunikační schopnosti, schopnost týmové práce, spolehlivost, zodpovědnost, aktivní přístup, schopnost sebereflexe, zájem o další odborný růst
- uživatelskou znalost práce s počítačem
- výhodou jsou: řidičský průkaz, výcvik v krizové intervenci, zkušenosti s prací se závislými klienty, s prací s rodinou
Výše mzdy: 19.000- 25.000 při 1,0 HPP (dle započitatelné praxe a dalšího dosaženého vzdělání)
- Terapeutickou a poradenskou práci s patologickými hráči a jejich blízkými (partnery, rodinami)
- Práce na 1,0 HPP (možnost zkráceného úvazku)
- Vedení terapeutické skupiny pro hazardní hráče
Nabízíme: Zázemí odborně profilované organizace, práci pod supervizí, další vzdělávání a podporu v odborném růstu.
PP na dobu určitou, po odpracovaném roce a vzájemné spokojenosti smlouva na dobu neurčitou

Poslední změna:2017-01-20, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Plzeň

číslo volného místa: 12028820718

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně