Sociální pracovník/pracovnice v manželské a rodinné poradně

Centrum sociální pomoci a služeb o.p.s. (MPSV)

Místo práce
Hálkova 432, 547 01 Náchod, Okres Náchod
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
11000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Sociální pracovníci specialisté v oblasti poradenství (26357)

Pracoviště a kontakty

Firma:Centrum sociální pomoci a služeb o.p.s., IČ 25999044
Pracoviště:Centrum sociální pomoci a služeb o.p.s. - Manželská a rodinná poradna Náchod, Hálkova 432, 547 01 Náchod 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2017-06-01
Mzdové rozpětí:od 11000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE V MANŽELSKÉ A RODINNÉ PORADNĚ
- pracovní poměr na dobu neurčitou, zkrácený úvazek, pružná pracovní doba, práce i v odpoledních hodinách, případně i o víkendech, místo výkonu práce - Náchod, Hálkova 432
- Náplň práce: asistovaná předávání, asistovaná setkání, asistované kontakty rodičů s dětmi na základě požadavků OSPOD Náchod, rodinné terapie
- Požadujeme: praxe v oboru 5 let, terapeutický výcvik (i zahájený), časová flexibilita, osobnostní předpoklady -komunikativnost, vysoká odolnost vůči stresu, praxe v rodinné poradně vítána, řidičský průkaz B
- Nabízíme: příspěvek na stravování
- V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem: [email protected] či telefonicky na tel.: 723 718 089 (Mgr. Zuzana Vostrovská)

Poslední změna:2017-05-24, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové

číslo volného místa: 12723270781

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně