Pečovatel/-ka, pracovník/-ice v sociálních službách (přímá obslužná péče)

Centrum sociální pomoci a služeb o.p.s. (MPSV)

Místo práce
Souběžná 1746, 500 12 Hradec Králové, Okres Hradec Králové
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
14000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče (53222)

Pracoviště a kontakty

Firma:Centrum sociální pomoci a služeb o.p.s., IČ 25999044
Pracoviště:Souběžná 1746/12, Nový Hradec Králové, 500 12 Hradec Králové 12

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-06-01
Mzdové rozpětí:od 14000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:PEČOVATEL/-KA, PRACOVNÍK/-ICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH (PŘÍMÁ OBSLUŽNÁ PÉČE)
- PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení; nástup možný ihned; pracovní doba pondělí - pátek od 7:00 do 15:30 hod. + nárazově placené odpolední a víkendové služby (cca 1x za 14 dní, různé dle potřeb uživatelů služby)
- Náplň práce: jedná se o přímou obslužnou péči v domácnostech klientů
- Požadujeme: min. vyučení, ŘP sk. B - aktivní řidič, sanitární kurz nebo kurz pracovníka v sociálních službách vítán
- Nabízíme: příspěvek na stravování
- V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: [email protected]

Poslední změna:2017-05-25, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové

číslo volného místa: 12744170789

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B