Pracovník sociálních služeb - výchovná nepedagogická činnost

Centrum sociální pomoci Litoměřice, příspěvková organizace (MPSV)

Místo práce
Na Svobodě 172, 411 12 Čížkovice, Okres Litoměřice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
12000 - 15000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní pracovníci osobní péče ve zdravotní a sociální oblasti jinde neuvedení (53299)

Pracoviště a kontakty

Firma:Centrum sociální pomoci Litoměřice, příspěvková organizace, IČ 00080195, http://www.csplitomerice.cz
Pracoviště:Centrum sociální pomoci Litoměřice, Domov Na Svobodě Čížkovice, Na Svobodě 172, 411 12 Čížkovice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 12000 do 15000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:místo výkonu práce: Domov Na Svobodě Čížkovice.
Vyžadujeme flexibilitu, empatii, nekonfliktnost, schopnost týmové práce.
Výhodou je znalost práce s lidmi se zdravotním handicapem - mentální postižení.
Do 18ti měsíců nutno absolvovat kurz PSS. Po absolvování kurzu, možnost změny pracovní smlouvy na dobu neurčitou.
Nabízíme: závodní stravování, týden dodatkové dovolené navíc, systém odměn.
Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem, telefonicky ( Po - Pá 8-14 hod.) nebo, osobně: Litoměřice, ul.Pekařská nebo na výběrovém řízení: Domov Na Svobodě Čížkovice, čtvrtek 12. 1. 2017 od 8. hod. (po termínu na základě předem domluvené osobní schůzky).

Poslední změna:2017-01-07, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Litoměřice

číslo volného místa: 11946900726

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou