Sociální pracovník/ce

Centrum sociálních a zdravotních služeb města Příbram (MPSV)

Místo práce
náměstí T. G. Masaryka 1, 261 01 Příbram, Okres Příbram
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-15
Mzdové podmínky (brutto)
18100 - 26050 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Sociální pracovníci v oblasti poradenství (34127)

Pracoviště a kontakty

Firma:CENTRUM SOCIÁLNÍCH A ZDRAVOTNÍCH SLUŽEB MĚSTA PŘÍBRAM, IČ 47067071
Pracoviště:Centrum sociálních a zdravotních služeb města Příbram, provozovna T. G. M., náměstí T. G. Masaryka 1, Příbram I, 261 01 Příbram 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2017-05-15
Mzdové rozpětí:od 18100 do 26050 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pozice: sociální pracovník/ce
Požadavky:
Kvalifikace dle zákona č. 108/2006 Sb. a vyhlášky č. 505/2006 Sb. (akceptujeme i probíhající studium)
Praxe v oboru výhodou, nikoliv podmínkou
Řidičský průkaz sk. B výhodou
Orientace v dluhové problematice výhodou
Nutná znalost práce na PC
Trestní bezúhonnost, dobrý zdravotní stav, schopnost práce s lidmi, empatie a porozumění individuálním potřebám klientů, flexibilita
Bude probíhat výběrové řízení, v případě zájmu zašlete svůj životopis na adresu [email protected], nebo jej doručte v písemné podobě na adresu sídla organizace.
Nástup: dle dohody na dobu určitou do 30.6.2018 s možností prodloužení
Mzda: 18 100,- až 26 050,- Kč dle předchozí praxe
Kontakt: Benová Jana Mgr., e-mail: [email protected]
Místo výkonu práce: Centrum sociálních a zdravotních služeb města Příbram, náměstí T. G. Masaryka 1, Příbram I

Poslední změna:2017-05-17, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Příbram

číslo volného místa: 12686740775

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání