Pracovník v sociálních službách

Centrum sociálních a zdravotních služeb Poděbrady o.p.s. (MPSV)

Místo práce
Náměstí Republiky 7, 289 03 Městec Králové, Okres Nymburk
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-15
Mzdové podmínky (brutto)
15240 - 16370 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovníci osobní péče ve zdravotní a sociální oblasti jinde neuvedení (5329)

Pracoviště a kontakty

Firma:Centrum sociálních a zdravotních služeb Poděbrady o.p.s., IČ 27395286
Pracoviště:Centrum sociálních a zdravotních služeb Poděbrady o.p.s. - Městec Králové, Náměstí Republiky 7, 289 03 Městec Králové

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Nižší střední odborné
Pracovní poměr:od 2017-05-15
Mzdové rozpětí:od 15240 do 16370 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme: trestní bezúhonnost, řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič), komunikační dovednosti s cílovou skupinou seniorů, odolnost a samostatnost při krizových situacích, zdravotní způsobilost a odbornou způsobilost dle § 116, zákona č. 108/2006 Sb., ve znění pozdějších předpisů (výhodou.) Přijetí principu celoživotního vzdělávání.
Nabízíme: stravenky, 5 týdnů dovolené, profesní rozvoj;

Poslední změna:2017-04-26, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Nymburk

číslo volného místa: 12567260734

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity