Vedoucí úseku sociální práce - metodik/čka, zástupce ředitele

Centrum sociálních služeb a pomoci Chrudim (MPSV)

Místo práce
Soukenická 158, 537 01 Chrudim, Okres Chrudim
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-01
Mzdové podmínky (brutto)
15730 - 23660 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Sociální pracovníci specialisté v oblasti péče o seniory (26354)

Pracoviště a kontakty

Firma:Centrum sociálních služeb a pomoci Chrudim, IČ 15054080, http://www.socialni-sluzby.cz
Pracoviště:Soukenická 158, Chrudim II, 537 01 Chrudim 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2017-04-01
Mzdové rozpětí:od 15730 do 23660 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Soukenická 158, Chrudim
POŽADAVKY: VŠ v sociálním oboru, trestní a občanská bezúhonnost, orientaci v zákonných normách či legislativy sociálních služeb, výborné organizační a komunikativní dovednosti, samostatnost a flexibilitu, znalost práce na PC, příjemné vystupování a ŘP sk. "B". Dále vysokou odolnost vůči zátěži a stresu, proaktivní přístup, zodpovědnost a spolehlivost.
NABÍZÍME: zajímavé finanční ohodnocení, zaměstnanecké benefity, práci v příjemném a stabilním kolektivu, motivující zázemí organizace a podporu stálého zvyšování odbornosti.
Dále nabízíme plný pracovní úvazek, platovou třídu 10 - mzda dle započitatelné praxe,
příplatek za vedení, osobní příplatek a smlouvu na dobu určitou s nástupem dle dohody.
Výběrové řízení je dvoukolové: v prvním kole komise posoudí splnění podmínek výběrového řízení. Náplní druhého kola budou osobní pohovory s uchazeči. Vyhlašovatel si vyhrazuje zrušit výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu. Profesní životopis, ověřenou kopii o dosaženém vzdělání, aktuální výpis z rejstříku trestů a písemný souhlas dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, zasílejte na adresu Centra sociálních služeb a pomoci Chrudim. Obálku s označením VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ
zašlete na adresu Centrum sociálních služeb a pomoci Chrudim, Soukenická ulice 158, 537 01 Chrudim nebo osobně předejte na recepci v Soukenické ulici 158, 537 01 Chrudim, v čase pondělí až pátek od 8:00 do 15:00 hodin. Dotazy zasílejte na email: [email protected]. Přihlášky přijímáme: do 20. b ř e z n a 2017.

Poslední změna:2017-03-03, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Chrudim

číslo volného místa: 12262030737

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B