Všeobecné sestry s osvědčením

Centrum sociálních služeb Bohumín, příspěvková organizace (MPSV)

Místo práce
Slezská 23, 735 81 Bohumín, Okres Karviná
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-17
Mzdové podmínky (brutto)
19360 - 29150 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Všeobecné sestry s osvědčením (32211)

Pracoviště a kontakty

Firma:Centrum sociálních služeb Bohumín, příspěvková organizace, IČ 48806145, http://www.mesto-bohumin.cz/index.php?sekce=2&rubrika=190&lang=cz
Pracoviště:Centrum sociálních služeb Bohumín, příspěvková organizace - ul. Slezská, Slezská 23, Starý Bohumín, 735 81 Bohumín 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-03-17
Mzdové rozpětí:od 19360 do 29150 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Vzdělání: SZŠ + osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu
VOŠ, VŠ
Plat: Dle NV 564/2006 § 5 odst6, příloha č. 6 platová třída 10 od 19360 - do 29150,- Kč dle praxe v oboru+ příplatky za sobotu a neděli
Charakteristika pracovní pozice
Poskytování komplexní základní nebo specializované ošetřovatelské péče bez odborného dohledu, provádění základní výchovy uživatelů v oblasti ochrany veřejného zdraví a v ošetřovatelských postupech.
Požadavky :
1) Bezúhonnost
2) Zdravotní způsobilost
3) Odborná způsobilost
Nabízíme:
-práci v kolektivu stabilní organizace
-podporu v dalším profesním růstu, zaškolení
-ohodnocení odpovídající standardu a kvalitě odvedené práce
-příspěvek na stravování
-příspěvek na penzijní připojištění

KONTAKT: předem telefonicky nebo zasílat životopis na e-mail

Poslední změna:2017-03-18, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Karviná

číslo volného místa: 12357290751

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou