Pracovník/ice v sociálních službách

Centrum sociálních služeb Jindřichův Hradec (MPSV)

Místo práce
Hůrecká 1006, 373 72 Lišov, Okres České Budějovice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
12840 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Sociální pracovníci v oblasti péče o zdravotně postižené (34123)

Pracoviště a kontakty

Firma:Centrum sociálních služeb Jindřichův Hradec, IČ 75011191
Pracoviště:Centrum sociálních služeb Jindřichův Hradec - chráněné bydlení Naplno, Hůrecká 1006/35c, 373 72 Lišov u Českých Budějovic

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2017-06-01
Mzdové rozpětí:od 12840 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:rozvržení pracovní doby nerovnoměrné, jednosměnný pracovní režim s postupným nástupem, týdenní prac. doba 40 hod. vč. So a Ne (ranní/odpolední bez nočních směn)
POŽADAVKY:ukončené střední vzdělání s maturitní zkouškou; čistý trestní rejstřík; velmi dobré komunikační dovednosti; zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, pečlivost; ochota učit se novým věcem a vzdělávat se
přístup orientovaný na člověka, představa o sociální službě a jejím poslání; základní práce s MS Office; řidičský průkaz sk. B.
Výhodou kurz pracovníka v sociálních službách nebo odpovídající vzdělání dle zákona, praxe v sociálních službách, dobré pracovní nasazení
NABÍZÍME: možnost osobního rozvoje, další vzdělávání, odpovídající platové ohodnocení dané § 6 nařízení vlády č. 564/2006 Sb. , 5 týdnů dovolené plus týden dodatkové dovolené, stravenky (zaměstnavatel hradí část nákladů)
MOTIVAČNÍ DOPIS A STRUKTUROVANÝ ŽIVOTOPIS ZAŠLETE:
na e-mail [email protected] do 12. 5. 2017 do 12:00 hod., do předmětu e-mailu uvádějte VŘ-PSS Lišov. V případě, že budete vybráni k osobnímu pohovoru, budeme Vás dále kontaktovat. Na životopisy zaslané pomocí robotů nereagujeme

Poslední změna:2017-04-29, ÚP ČR - kontaktní pracoviště České Budějovice

číslo volného místa: 12597660728

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou