Metodik - evaluátor (náhradní rodinná péče)

Centrum sociálních služeb Ostrava, o.p.s. (MPSV)

Místo práce
Tovární 2114, 709 00 Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Sociální pracovníci specialisté v oblasti péče o děti a mládež (26355)

Pracoviště a kontakty

Firma:Centrum sociálních služeb Ostrava, o.p.s., IČ 28659392
Pracoviště:Centrum sociálních služeb Ostrava, o.p.s. Tovární, Tovární 2114/11, Mariánské Hory, 709 00 Ostrava 9

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 25000 do 25000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Tovární č.p. 2114/11
Mariánské Hory, 709 00 Ostrava 9

V případě zájmu zašlete e-mailem do 14.12.2016 životopis s průvodním dopisem - [email protected]
Do předmětu e-mailu uveďte "VŘ - metodik - evaluátor (NRP)"

Požadujeme:
- VŠ/VOŠ vzdělání v oborech, která jsou v souladu se zákonem č. 108/2006 Sb., o sociálních službách (sociální práce, speciální pedagogika, psychologie atd.),
- odborná způsobilost pro účely poskytování sociálně-právní ochrany dětí dle ustanovení § 49 a zákona č. 359/1999 Sb., o sociálně právní ochraně dětí, ve znění pozdějších předpisů, s důrazem na náhradní rodinnou péči,
- dovednost odborným způsobem aplikovat metody a techniky sociální práce,
- znalost zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách,
- Znalost MS Office - pokročilý uživatel,
- Osobnostní vlastnosti - samostatnost, flexibilita, psychická odolnost,
- Organizační a koordinační schopnosti,
- Schopnost práce v týmu,
- Ochota dále se vzdělávat a rozvíjet.
Pracovní náplň:
Metodické vedení cílové skupiny a postupy práce v procesu standardizace poskytovaných činností.

Nabízíme:
- 1 pracovní místo - úvazek 1,0
- Pracovní smlouva na dobu určitou do března 2019
- Mzda 25.000,- Kč

Předpokládaný nástup: 1.3.2017

Zaměstnanecké výhody: 25 dnů dovolené, odměny zaměstnanců

Poslední změna:2016-12-02, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 11805970784

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC - textový editor (Word), pokročilý
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Práce s PC - prezentační software