Sanitáři

Centrum sociálních služeb Praha 2 (MPSV)

Místo práce
Máchova 1029, 120 00 Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
17000 - 19000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Sanitáři (53295)

Pracoviště a kontakty

Firma:Centrum sociálních služeb Praha 2, IČ 70880841
Pracoviště:Centrum sociálních služeb Praha 2 - 001, Máchova 1029/14, Vinohrady, 120 00 Praha 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Nižší střední odborné
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 17000 do 19000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Centrum soc. služeb Máchova 14, Praha 2. Kontaktní osoba: paní Renata Snetinová e-mail: [email protected]. Požadavky: Výpis z RT, zdravotní průkaz, odborná způsobilost k výkonu sanitáře dle § 92 předpis 96/2004, zdravotní způsobilost, očkování proti žloutence typu B, komunikativnost, vztah k cílové skupině "seniorů" a citlivost k potřebám klientů, odolnost vůči fyzické zátěži.
Nabízíme: přátelské prostředí, výše platu dle NV č. 564/2006 Sb., plat. tř. 4/st. 12, měsíční příplatek za ztížené podmínky, dovolená 5 týdnů, stravenky atd. Více na www.cssp2/volna-mista.cz.

Poslední změna:2017-01-24, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 2

číslo volného místa: 12041810764

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Řidičský průkaz