Operátorka call centra/ Administrace Ostrava

Centrum výzkumu názorů klientů s.r.o.

Místo práce
Výstavní 1928/9, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
12000 - 22000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

-kontaktování nových zákazníků
-navolávání anket
-péče o stávající klienty
-poskytování přesných informací týkajících se poskytovaných produktů
-aktualizace dat v systému, drobná administrativa

Zaměstnanecké výhody, benefity

-velmi zajímavé finanční ohodnocení (fixní mzda + bonusy)
-pracovní smlouvu na dobu neurčitou
-pracovní dobu od pondělí do pátku, (začátky směn jsou v 8:30 – 17:00), bez víkendů a státních svátků
-zaměstnanecké benefity (občerstvení na pracovišti, pravidelná školení)
-příjemné pracovní prostředí moderního zákaznického centra, velmi dobrá dopravní dostupnost

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

-zkušenosti v call centru jsou výhodou, ale ne podmínkou
-zkušenost s aktivním prodejem je velkou výhodou, opět ne podmínkou
-plynulá znalost češtiny slovem i písmem, bez vad řeči a přízvuku
-základní znalost práce na PC
-nástup ihned
-pozice je vhodná i pro absolventy, kteří mají již nějaké pracovní zkušenosti v průběhu studia

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost CVNK s.r.o. byla vytvořena pro společnosti, které ocení vysokou kvalitu služeb a neobvyklé aktivity v oblasti internetového marketingu. Naše firma si klade za cíl vytvořit skupinu spolehlivých podnikatelů, se kterými mohou spolupracovat bez obav jak zákazníci tak i další obchodní partneři.Pro naši společnost je nejvyšší hodnotou vždy Klient. Do našeho týmu hledáme kolegyně se schopnostmi a nadšením pro společnou věc. Přidej se k nám

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2125846  Datum zveřejnění: 29.6.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 12000 - 22000 Kč/měsíc