Hledáme ambiciózní operátory

Centrum výzkumu názorů klientů s.r.o.

Místo práce
Výstavní 1928/9, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
03.08.2015
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 23000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* aktivní prodej vlastních produktů po telefonu
* speciální prodejní kampaně do malých a středních firem
* práce s interními systémy

Zaměstnanecké výhody, benefity

* práci na hlavní pracovní poměr
* zajímavé a motivující finanční ohodnocení: fixní plat + provize z prodeje
* příjemné a velmi moderní pracovní prostředí
* nástup možný ihned nebo dle dohody
* účast na zajímavých projektech úspěšné firmy
* příjemné pracovní prostředí v kolektivu mladých lidí
* široký prostor pro následný rozvoj

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* zkušenost s aktivním prodejem velkou výhodou
* výborné prodejní schopnosti, prodejní potenciál
* velmi dobré komunikační a argumentační schopnosti
* příjemný hlasový projev
* znalost českého jazyka slovem i písmem
* znalost základní práce s PC

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost CVNK s.r.o. byla vytvořena pro společnosti, které ocení vysokou kvalitu služeb a neobvyklé aktivity v oblasti internetového marketingu. Naše firma si klade za cíl vytvořit skupinu spolehlivých podnikatelů, se kterými mohou spolupracovat bez obav jak zákazníci tak i další obchodní partneři.Pro naši společnost je nejvyšší hodnotou vždy Klient. Do našeho týmu hledáme kolegyně se schopnostmi a nadšením pro společnou věc. Přidej se k nám

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2204676  Datum zveřejnění: 31.7.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 15000 - 23000 Kč/měsíc