Sociální pracovník/nice - zástup za md +rd

Centrum ZDISLAVA (MPSV)

Radnická 350, 592 31 Nové Město na Moravě, Okres Žďár nad Sázavou
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
12200 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Sociální pracovníci specialisté v oblasti péče o zdravotně postižené (26353)

Pracoviště a kontakty

Firma:Centrum ZDISLAVA, IČ 43378692
Pracoviště:Radnická 350, 592 31 Nové Město na Moravě

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2017-06-01
Mzdové rozpětí:od 12200 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:zástup za DPN
Kvalifikační požadavky:
Vzdělání VOŠ nebo VŠ:
" vyšší odborné vzdělání získané absolvováním vzdělávacího programu v oborech zaměřených na sociální práci, sociální pedagogiku, sociální a humanitární práci, sociální práci, sociálně právní činnost, charitní a sociální činnost, speciální pedagogiku
" vysokoškolské vzdělání získané studiem v bakalářském nebo magisterském studijním programu zaměřeném na sociální práci, sociální politiku, sociální pedagogiku, sociální péči, speciální pedagogiku

Koho hledáme:
" komunikativního kolegu/kolegyni, který umí pracovat jak týmově tak samostatně s klienty
" empatického člověka, který si dokáže vymezit hranice své a hranice sociální služby
" někoho, kdo umí operativně reagovat a řešit náhle vyvstalé situace
" přátelského spolupracovníka s dobrým zdravotním stavem, psychickou odolností a schopností zvládat stres

Požadované znalosti a dovednosti:
" orientace v problematice poskytování sociálních služeb,
" aktivní a samostatná práce na PC (Word, Excel, Outlook, internet),
" orientace v zákonech, které se vztahují k výkonu pracovního místa,
" znalost standardů kvality sociálních služeb
" řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

Nabízíme:
" nástup od 1.června 2017, případně dle dohody
" pracovní úvazek dle dohody
" platové podmínky - platová třída 8
" příjemné pracovní prostředí
" možnost dalšího vzdělání a osobního rozvoje
" individuální supervizi
" pestrou a smysluplnou práci

Náplň práce:
" přímá práce s klienty včetně pomoci při zajišťování péče o osobu klienta (hygiena, stravování apod.)
" provádění volnočasových aktivit
" zastávání funkce klíčového pracovníka (individuální plánování, vedení dokumentace klienta…)
" provádění dílčích odborných sociálních prací včetně zajišťování standardní dokumentace
" řešení dílčích sociálně-právních problémů (provádění sociálního šetření apod.)

Místo výkonu práce: Centrum Zdislava, Radnická 350, Nové Město na Moravě
Žádost o pracovní pozici se souhlasem ke zpracování osobních údajů dle zákona 101/2000 Sb., životopis a motivační dopis posílejte na adresu: [email protected]

Termín uzávěrky prvního kola výběrového řízení je 24. května 2017 do 12.00 hod.. V případě, že bude uchazeč pozván k osobnímu pohovoru, který se uskuteční 29. 5. 2017, musí dodat úředně ověřenou kopii dosaženého vzdělání a výpis z evidence Rejstříku trestů.
Centrum Zdislava si vyhrazuje právo neobsadit pracovní pozici v případě, že uchazeči nenaplní očekávání organizace.

Poslední změna:2017-05-13, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Žďár nad Sázavou

číslo volného místa: 12671300703

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání