Odborný prodejce ve značkovém showroom/prodejny s luxusními matracemi v Praze

Centrum zdravého spánku a.s.

Místo práce
Praha - Zličín, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
09.06.2014

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Přímá komunikace se zákazníkem, cenové kalkulace, tvorba nabídek, aktivní vyhledávání zákazníků, plnění obchodních cílů, obchodní vyjednávání, vedení příslušné administrativní agendy. Poskytování poradenství, koordinace průběhu zakázky.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- perspektivní a zajímavou práci pro nadnárodní, stabilní společnost s bohatou historií
- možnost seberealizace v rámci prodejních projektů
- nadstandardní platové ohodnocení a další odměny dle dosažených výsledků
- kvalitní školení a další vzdělávání v rámci společnosti
- aktivní spolupráci při podpoře prodeje
- příjemné pracovní prostředí v mladém a dynamickém kolektivu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Ruský jazyk - Úplný začátečník (A1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- vzdělání min. SŠ s maturitou, popř.: SOU s maturitou
- MS Office a Outlook - podmínkou
- prokazatelná praxe v oboru nábytku nebo v prodeji v kamenných prodejnách – výhodou
- hledáme samostatnou osobnost s velmi slušným vystupováním, s kreativitou a estetickým cítěním
- požadujeme výborné komunikační a vyjednávací schopnosti na profesionální úrovni
- schopnost odhadnout potřeby zákazníka a najít pro něj vhodné řešení

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Úspěšná, stabilní a dynamicky se rozvíjející společnost - leader trhu v oblasti prodeje matrací, hledá ambiciózní, flexibilní a zodpovědné kolegy orientované na obchod a výsledky.
ID: 1655738  Datum zveřejnění: 28.5.2014