Odborný konzultant a obchodník značkovou prodejnu luxusních matrací a postelí v Olomouci

Centrum zdravého spánku a.s.

Místo práce
NP Haná, Kafkova 465, Olomouc, Okres Olomouc
plný úvazek
Termín nástupu
01.11.2014

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- přímá komunikace se zákazníkem
- poskytování poradenství
- prodejní a poprodejní servis pro zákazníka

Zaměstnanecké výhody, benefity

- možnost kariérního růstu v nadnárodní stabilní společnost s bohatou historií
- nadstandardní platové ohodnocení závislé na Vašich výkonech
- kvalitní školení a trvalé vzdělávání v rámci společnosti

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- práce s programy MS Word, Excel a Outlook podmínkou
- prodejní a obchodní praxe výhodou
- výborné komunikační schopnosti na profesionální úrovni
- nehledáme pouhého prodavače – hledáme iniciativního člověka, ze kterého vychováme profesionálního obchodníka v oblasti spánku

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Úspěšná, stabilní a dynamicky se rozvíjející společnost - leader trhu v oblasti prodeje matrací, hledá ambiciózní, flexibilní a zodpovědné kolegy orientované na obchod a výsledky.
ID: 1904279  Datum zveřejnění: 20.10.2014