Obchodní asistentka

CENTURY 21 Vomastek

Místo práce
Lazarská 11/6, Praha 2, Praha
Druh pracovního poměru
živnost
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• telefonická komunikace s klienty na denní bázi,
• plánování schůzek s klienty,
• přímá podpora (administrativní i obchodní) realitního makléře,
• správa související s provozem týmu makléřů,
• úkoly spojené s chodem kanceláře,
• příprava inzerce,
• optimalizace nákladů projektů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• dynamická práce,
• školení a propracovaný systém vzdělávání,
• firemní kultura založená na vysokých standardech a etickém kodexu,
• motivující ohodnocení složené z fixní složky mzdy a provize závislé od výkonu,
• reprezentativní pracoviště v centru Prahy,
• možnost kariérního růstu.

Informace o náboru

Pokud máte zájem dozvědět se o uvedené pozici více, prosím kontaktujte:
Ing. Jana Hvoľková
Asistentka ředitele
[email protected]

Zasláním Vašeho životopisu dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a jejich uchování v personální databázi této společnosti za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• práce na živnostenský list,
• dobré komunikační schopnosti,
• výhodou je předchozí zkušenost s telemarketingem,
• příjemný hlas,
• schopnost improvizovat a pracovat pod tlakem,
• dobré organizační dovednosti, důraz na detail při provádění svěřených úkolů,
• spolehlivost a empatie
• dobrou znalost práce na PC,
• komunikativní úroveň AJ,
• ochotu učit se a růst.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Zabýváme se obchodem s realitami a patříme k renomované, největší síti realitních kanceláři na světě k CENTURY 21. Naše společnost, Realitní kancelář CENTURY 21 Vomastek poskytuje komplexní realitní služby v oblasti rezidenčních i komerčních nemovitostí. Tým CENTURY 21 Vomastek čítá 12 kvalifikovaných odborníků. Její zakladatel, Petr Vomastek, působí na trhu 12. rokem a jeho specializací jsou investiční a výnosové nemovitosti. Šestkrát v řadě získal Petr ocenění Makléř roku, v roce 2010 a 2012 se také kvalifikoval na mezinárodní ocenění Double Centurion a v roce 2011 Team Centurion se svým týmem.
ID: 1455442  Datum zveřejnění: 4.4.2013  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 15000 - 25000 Kč/měsíc