Nabídka spolupráce při provádění klinických hodnocení

CEPHA s.r.o.

Místo práce
Komenského 19, 32300 Plzeň, Plzeň - město
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete si jednorázově přivydělat a nechcete jít na klasickou brigádu? Nabízíme možnost pro zdravé muže i ženy (jen občané ČR) ve věku od 18 do 60 let – spolupráci při provádění klinických hodnocení.
Nabízíme:
- finanční ohodnocení od 7 500,- do 25 000,- Kč podle doby trvání hodnocení
- příjemné prostředí klinické jednotky
- péči profesionálního zdravotnického týmu
- vyšetření vašeho současného zdravotního stavu

Bližší informace naleznete na www.cepha.cz v sekci INFORMACE PRO DOBROVOLNÍKY.
Zveme Vás na den otevřených dveří dne 17. února 2016 od 15:00 na naší adrese CEPHA s.r.o., Komenského 19 Plzeň, kde budete mít možnost vyslechnout přednášku o klinickém hodnocení léčiv, jeho důvodech, včetně důležitých informací pro účastníky klinického hodnocení. Součástí návštěvy bude také prohlídka naší klinické jednotky. V případě zájmu se budete moci přihlásit do právě připravovaných projektů. Nabídka platí pouze pro obyvatele Plzeňského kraje.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Smluvní výzkumná organizace CEPHA s.r.o. - Centrum pro farmakologii a analytiku - je nestátní zdravotnické zařízení zabývající se klinickým hodnocením humánních léčiv.
ID: 2418231  Datum zveřejnění: 1.2.2016