Řidič nákladního vozidla ( mimo tahače)

Ceramicnet s.r.o. (MPSV)

Místo práce
134, 533 53 Pardubice, Okres Pardubice
plný úvazek
Termín nástupu
2015-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řidiči nákladních automobilů (83321)

Pracoviště a kontakty

Firma:Ceramicnet s.r.o., IČ 24129488
Pracoviště:Ceramicnet s.r.o. - pracoviště, Semtín 134, 533 53 Pardubice 19

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2015-12-01
Mzdové rozpětí:od 25000 do 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce:
Řidič nákladního vozidla EUROCARGO (sklopné čelo). Rozvoz keramických obkladů a dlažeb zákazníkům po ČR. Zodpovědnost za technický stav vozidla a péče za svěřené vozidlo.
Požadujeme:
Řidičské oprávnění B,C - aktivní řidič. Profesní průkaz. Praxe na nákladních automobilech. Fyzickou zdatnost. Spolehlivost, pečlivost a časovou loajalitu.
Nabízíme:
Nástup ihned. Hlavní pracovní poměr. Odpovídající finanční ohodnocení v závislosti na ujetých kilometrech a spokojenosti zákazníků. Malý kolektiv české firmy, která si upřímně váží svých zaměstnanců.
Zaměstnanecké výhody:
Vysoké prémie v závislosti na ujetých kilometrech.
Kontakt: telefonicky od 8:00 do 16:00 hodin, nebo e-mailem.

Poslední změna:2015-11-24, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Pardubice

číslo volného místa: 9857080734

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou