Technik

CERBEROS s.r.o.

Mladá Boleslav, Liberecký kraj, Okres Mladá Boleslav, Okres Nymburk, Praha - východ, Okres Jičín
plný úvazek
Termín nástupu
02.11.2015
Mzdové podmínky (brutto)
25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- instalace a servis internetového připojení u zákazníků (firmy i domácnosti)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- pravidelná specializovaná školení
- příjemné pracovní prostředí a práci v mladém kolektivu
- zajímavou a různorodou práci, zázemí stabilní a perspektivně se rozvíjející společnosti
- automobil, notebook a mobilní telefon k pracovním účelům
- připojení k internetu zdarma
- zajímavé platové ohodnocení s individuálními bonusovými odměnami a možnost kariérního postupu.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

IT servisní technik internetové připojení

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- pozitivní a aktivní přístup k informačním technologiím
- spolehlivost
- komunikativní osobnost
- zodpovědný přístup k práci, manuální zručnost, časovou flexibilitu
- schopnost a ochotu učit se nové věci
- řidičský průkaz skupiny B

Výhodou je znalost základů TCP/IP a routovacích protokolů, bezdrátových sítí, OS Mikrotik. Pokud tyto znalosti nemáte, rádi vás je naučíme.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost CERBEROS s.r.o byla založena v červnu roku 2003. Od této doby nabízí široké množství internetových, telefonních a dalších služeb.
V roce 2010 převzala veškeré aktivity společnosti CERBEROS s.r.o. zahraniční společnost CBS HOLDING LIMITED, se sídlem 6 Bexley Square, Salford, Manchester M3 6BZ, Spojené království Velké Británie a Severního Irska.
Od 1.5.2013 je CERBEROS opět v soukromých rukách jediného českého vlastníka Jaroslava Polívky a vrací se tímto ke kořenům svého zrodu.

ČLENSTVÍ A CERTIFIKACE
máme přiděleny vlastní rozsahy IP adres IPv4 a IPv6 od RIPE
jsme členem NIXu
v každé centrále máme 2 záložní inky pro případ výpadku
máme 2 centrální body a také několik dodavatelů zahraničních linek
V roce 2010 jsme postoupili do finále Firmy roku Středočeského kraje a do celostátního finále soutěže Krizi navzdory. Naši zaměstnanci jsou držiteli mnoha certifikátů z oblasti IT, marketingu, obchodu a managmentu.
ID: 1985849  Datum zveřejnění: 2.10.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25000 Kč/měsíc