Vedoucí / zástupce vedoucího prodejny

CERSY 2010 s.r.o. (MPSV)

Letohradská 1485, 562 06 Ústí nad Orlicí, Okres Ústí nad Orlicí
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
14000 - 24000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách (52220)

Pracoviště a kontakty

Firma:CERSY 2010 s.r.o., IČ 28803051
Pracoviště:Cersy 2010 s.r.o. - pracoviště NOVÁK MASO - UZENINY Ústí nad Orlicí, Letohradská 1485, 562 06 Ústí nad Orlicí 6

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-06-01
Mzdové rozpětí:od 14000 do 24000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, zaměstnanecké slevy na nákup, 2x ročně prací prostředek
Podnikové stravování, stravování na prodejně zdarma

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
Místo výkonu práce: pracoviště NOVÁK MASO - UZENINY Ústí nad Orlicí, Letohradská č.p. 1485, 562 06 Ústí nad Orlicí 6
NÁPLŇ PRÁCE:
vedení prodejny Maso-uzeniny Novák Ústí nad Orlicí
POŽADUJEME:
- praxi v oboru nejméně 1 rok - vedení kolektivu
- samostatnost, flexibilitu
- smysl pro odpovědnost
- loajalitu
- obchodní dovednosti
- asertivní jednání
- dobrý zdravotní stav
- dodržování provozních, bezpečnostních, hygienických standardů
- zdravotní průkaz
- výpis z rejstříku trestů
NABÍZÍME:
- odpovídající mzdu včetně prémiového ohodnocení formou pohyblivých složek
V případě zájmu kontaktujte pana Cerulíka na č. 725 483 551 nebo zašlete životopis na e-mail: [email protected]

Poslední změna:2017-05-27, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Orlicí

číslo volného místa: 12301270729

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou