Sales Consultant Engel & Völkers

Česká EuV Commercial s.r.o.

Místo práce
Janáčkovo nábřeží 1101/23, 15000 Praha 5, Praha
Druh pracovního poměru
živnost
Termín nástupu
01.07.2015
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 30000 Kč/měsíc, Nadstandardní fixní ohodnocení na základě výsledků + provize

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Akvizice nových obchodních kontaktů
• Aktivní péče o stávající klientelu
• Analýza a prezentace nemovitostí
• Poradenská činnost majitelům/kupujícím
• Kompletní servis prodeje (možnost řešit i nejzajímavější nemovitosti v Praze)
• Vedení profesionálních obchodních jednání
• Dopracování se k perfektní znalosti v oboru
• Dlouhodobé prosazení v zajímavém a náročném trhu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Obchodujeme s prémiovým segmentem trhu, jednáme se zajímavou klientelou a pracujeme v příjemném prostředí.
Nabízíme reprezentativní sídlo na Janáčkově nábřeží, maximální podporu při zapracování a kvalitní školící systém. Pěstujeme si mezi sebou přátelskou atmosféru, týmovou podporu a individuální přístup. Nabízíme také finanční ohodnocení na základě výsledků – měsíční fixní částku + provize, zajímavé firemní benefity a team-buildingové aktivity.

Informace o náboru

Neslibujeme nic nereálného, nevymýšlíme si a vykládáme karty ihned na stůl. Obchodujeme s prémiovým segmentem trhu, jednáme také se zajímavými lidmi a hlavně táhneme všichni v přátelské atmosféře za jeden provaz. Nabízíme nadprůměrnou měsíční fixní částku na základě výsledků a maximální podporu při zapracování od našich zkušených Team leaderů. Máme také krásné sídlo na Janáčkově nábřeží a případně se budeme těšit i na teambuildingové akce s vámi.

V případě Vašeho zájmu se budeme těšit na Váš životopis s aktuální fotografií v českém jazyce a hlavně na originální průvodní dopis, kterým nás přesvědčíte, že právě Vy jste tím vhodným kandidátem pro ENGEL & VÖLKERS.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Prodej, obchod, reality

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hledáme nové dynamické kolegy do našich expandujících týmů na pozici Sales Consultant. Očekáváme energickou osobnost s reprezentativním vystupováním a chutí obchodovat a dosahovat vysokých zisků. Uvítáme obchodní zkušenost, schopnost rychlé orientace a prosazení se v nových situacích a ochotu se dlouhodobě profesně rozvíjet. Zároveň chceme spolupracovníky čestné a upřímné, protože takoví jsme i my. Velkou výhodou je komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Již od nástupu můžete v Engel & Völkers těžit z výborné reputace této globální značky, jež nemá ve světe obdoby.

Naše mezinárodní neustále rostoucí síť vám nabízí možnost pohybovat se ve světě luxusu a exkluzivity a to vše s neomezenými možnostmi výdělku!

Engel & Völkers vám poskytne veškeré zázemí potřebné k dosažení úspěchu: silnou značku, globální síť, profesionální know-how a atraktivní obchodní příležitosti.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 2122561  Datum zveřejnění: 29.5.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25000 - 30000 Kč/měsíc, Nadstandardní fixní ohodnocení na základě výsledků + provize