Rental Consultant - Luxusní rezidenční pronájmy

Česká EuV Commercial s.r.o.

Janáčkovo nábřeží 1101/23, 15000 Praha 5, Praha, Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
živnost
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 30000 Kč/měsíc - nadstandardní fixní ohodnocení na základě výsledků + ničím nelimitované provize

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme nové dynamické kolegy na pozici Rental Consultant do našeho nově se otevírajícího oddělení rezidenčních pronájmů. Očekáváme energickou osobnost s reprezentativním vystupováním a chutí obchodovat a dosahovat vysokých zisků. Uvítáme obchodní zkušenost, schopnost rychlé orientace a prosazení se v nových situacích a ochotu se dlouhodobě profesně rozvíjet. Zároveň chceme spolupracovníky čestné a upřímné, protože takoví jsme i my. Požadujeme komunikativní znalost anglického jazyka, znalost dalších jazyků výhodou.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Jsme přátelští, jsme profesionálové a jsme féroví jak ke klientům, tak i sami k sobě – na tom si zakládáme!
Obchodujeme s nejkrásnějšími nemovitostmi v Praze, u kterých kdy se Vám místy zatají dech, jednáme se zajímavou klientelou a pracujeme v krásné historické budově.
Nabízíme maximální podporu při zapracování – velmi individuální přístup a dlouhodobý kvalitní školící systém. Chceme, aby se naši obchodníci rozvíjeli a rostli s námi.
Nabízíme také finanční ohodnocení na základě výsledků – nadprůměrnou měsíční fixní částku + ničím nelimitované provize – záleží jen na Vašich výsledcích, zajímavé firemní benefity a spousty společných aktivit i mimo práci.

PS: Něco z našeho zákulisí třeba zde :-) http://www.businessanimals.cz/ba/clanky/businessinsider-engelvolkers/

Informace o náboru

Naším cílem není kvantita, nýbrž vysoká kvalita našich spolupracovníků.

V případě Vašeho zájmu se budeme těšit na Váš životopis s aktuální fotografií v českém jazyce a hlavně na originální průvodní dopis, kterým nás přesvědčíte, že právě Vy jste tím vhodným kandidátem pro ENGEL & VÖLKERS. V případě nedoložení požadovaných dokumentů nebude Vaše žádost považována za platnou.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Prodej, obchod, reality

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jsou Vaší vášní krásné nemovitosti? Nemůžete žít bez kontaktu s lidmi? Jste ambiciózní člověk s velkou budoucností? Chcete za sebou vidět výsledky v podobě spokojených klientů? Chcete být součástí velkého projektu, který Vám bude motivací?

Staňte se součástí nového týmu s velkými ambicemi ovládnout pražský trh pronájmů rezidenčních nemovitostí. Přání a potřeby našich klientů jsou vždy na prvním místě a my jsme ti, kteří jim zprostředkují šťastný dočasný domov. Denně zažíváme adrenalin, denně jsme v kontaktu s lidmi a denně řešíme jejich požadavky a snažíme se jim pomoci.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Již od nástupu můžete v Engel & Völkers těžit z výborné reputace této globální značky, jež nemá ve světe obdoby.

Naše mezinárodní neustále rostoucí síť vám nabízí možnost pohybovat se ve světě luxusu a exkluzivity a to vše s neomezenými možnostmi výdělku!

Engel & Völkers vám poskytne veškeré zázemí potřebné k dosažení úspěchu: silnou značku, globální síť, profesionální know-how a atraktivní obchodní příležitosti.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 2517465  Datum zveřejnění: 7.11.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25000 - 30000 Kč/měsíc - nadstandardní fixní ohodnocení na základě výsledků + ničím nelimitované provize