Sales Consultant - Luxusní rezidenční nemovitosti

Česká EuV Commercial s.r.o.

Místo práce
Janáčkovo nábřeží 1101/23, 15000 Praha 5, Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
živnost
Nabízený plat (hrubého)
25000 - 30000 Kč/měsíc - fixní ohodnocení na základě výsledků + ničím nelimitované provize

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte v sobě lásku ke krásným nemovitostem? Cítíte mravenčení v břiše při prohlídce kouzelného domu? Chcete být přesvědčeni o tom, co prodáváte? Chcete se spojit s životními osudy zajímavých klientů?

Náš rezidenční tým je plný emotivních srdcařů, kteří se snaží zprostředkovat spokojený a šťastný život v novém domově. Přání a potřeby našich klientů jsou vždy na prvním místě a my jsme ti, kterým oni důvěřují. Denně zažíváme adrenalin, denně jsme v kontaktu s lidmi a denně řešíme jejich požadavky a snažíme se jim pomoci.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Obchodujeme s prémiovým segmentem trhu, jednáme se zajímavou klientelou a pracujeme v příjemném prostředí. Zakládáme si na profesionálním a seriózním přístupu ke klientům i vůči sobě samotným.
Nabízíme reprezentativní sídlo na Janáčkově nábřeží (http://www.engelvoelkers.com/cs-cz/andelprahawest/), maximální podporu při zapracování a kvalitní školící systém, podporu výuky cizích jazyků.
Pěstujeme si mezi sebou přátelskou atmosféru, týmovou podporu a individuální přístup. Nabízíme také finanční ohodnocení na základě výsledků – nadprůměrnou měsíční fixní částku + ničím nelimitované provize - záleží jen na Vašich výsledních, zajímavé firemní benefity a team-buildingové aktivity.

Informace o náboru

Naším cílem není kvantita, nýbrž vysoká kvalita našich spolupracovníků.

V případě Vašeho zájmu se budeme těšit na Váš životopis s aktuální fotografií v českém jazyce a hlavně na originální průvodní dopis, kterým nás přesvědčíte, že právě Vy jste tím vhodným kandidátem pro ENGEL & VÖLKERS. V případě nedoložení požadovaných dokumentů nebude Vaše žádost považována za platnou.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Prodej, obchod, reality

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo
Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - uživatel

Microsoft Excel - pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hledáme nové dynamické kolegy do našeho expandujícího rezidenčního týmu na pozici Sales Consultant. Očekáváme energickou osobnost s reprezentativním vystupováním a chutí obchodovat a dosahovat vysokých zisků. Uvítáme obchodní zkušenost, schopnost rychlé orientace a prosazení se v nových situacích a ochotu se dlouhodobě profesně rozvíjet. Zároveň chceme spolupracovníky čestné a upřímné, protože takoví jsme i my. Velkou výhodou je komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Již od nástupu můžete v Engel & Völkers těžit z výborné reputace této globální značky, jež nemá ve světe obdoby.

Naše mezinárodní neustále rostoucí síť vám nabízí možnost pohybovat se ve světě luxusu a exkluzivity a to vše s neomezenými možnostmi výdělku!

Engel & Völkers vám poskytne veškeré zázemí potřebné k dosažení úspěchu: silnou značku, globální síť, profesionální know-how a atraktivní obchodní příležitosti.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců

Adresa společnosti

Engel & Völkers Prague
Janáčkovo nábřeží 1101/23
15000 Praha 5
http://www.engelvoelkers.com/cs-cz/andelprahawest/

Kontakt

Poslat společnosti životopisDoporučit nabídku známému
ID: 2546675   Datum zveřejnění: 29.8.2016