Účetní sportovního svazu

Česká jezdecká federace

Místo práce
Zátopkova 100/2, Praha 6 - Břevnov, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
1.7.2015

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zpracování účetních dokladů v souladu s obecně platnou legislativou
Zpracování všech účetních dokladů
Zpracování mzdového účetnictví pro zaměstnance a dohod konaných mimo pracovní poměr v souladu s obecně platnou legislativou
Vyúčtování a řádná administrace dotačních programů MŠMT

Zaměstnanecké výhody, benefity

Odpovídající platové ohodnocení
Absolvování pravidelného školení pro neziskový sektor v oblasti účetnictví
Absolvování pravidelného školení v problematice mezd a personalistiky
Práce v přátelském prostředí menšího kolektivu
Nárok na dovolenou 5 týdnů
Stravenky
Možnost závodního stravování v místě zaměstnání

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Ekonomika a účetnictví

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Jednoduché účetnictví - Pokročilý
Fakturace - Pokročilý
Mzdové účetnictví - Pokročilý
Podvojné účetnictví - Základy
Pokladna - Pokročilý
POHODA - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet let praxe

8

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Minimálně střední ekonomické vzdělání
Výborná znalost Českého jazyka (rodilý mluvčí), AJ výhodou
Praxe v účetní oblasti minimálně 8 let - zahrnuje i praxi v podnikatelské sféře
Znalost obecné problematiky účtování v souladu s platnou legislativou České republiky
Znalost účtování nevýdělečných organizací resp. znalost předpisů a účtování pro účetní jednotky, u kterých hlavní předmětem činnosti není podnikání
Znalost problematiky mzdového účetnictví a personalistiky
Obecná znalost práce na PC
Nutná znalost práce s aplikacemi WORD, EXCEL a OUTLOOK
Flexibilita a loajalita k zaměstnavateli
Odolnost vůči stresu
Znalost práce s účetním programem POHODA
Znalost dotační problematiky MŠMT výhodou
Znalost rámce jezdeckého sportu výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme organizací zastřešující jezdecký sport v České republice (discipliny skoky, drezura, všestrannost, spřežení, voltiž, reining, vytrvalost a parajezdectví).
Česká jezdecká federace sdružuje přibližně 17 500 členů v téměř 1 600 jezdeckých klubech a eviduje zhruba 8 300 sportovních koní.
ID: 2115364  Datum zveřejnění: 20.5.2015