Farmaceut (lékárník asistent) v ČR

ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s.

Místo práce
Praha, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborný výdej, příprava a kontrola léčiv, jejich zajišťování a dispenzace dle pravidel správné lékárenské praxe.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Ve vybraných lokalitách poskytujeme speciální benefity. Neváhejte nás kontaktovat pro více informací:

- příspěvek na přestěhování
- příspěvek na bydlení/služební byt
- Příspěvek na externí vzdělávání
- Příspěvek na atestaci

- Kvalitní a bezplatné vzdělávání v rámci Akademie Dr.Max
- Možnost zapojení se do interních odborných projektů

- 5 týdnů dovolené
- Stravenky
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Zvýhodněné balíčky u významného mobilního operátora
- Slevy na sportovní aktivity

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Farmacie

Počet let praxe

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Zájem o pacienta a jeho zdraví
- Schopnost poskytovat kvalitní odborné poradenství
- Průběžné zvyšování kvalifikace a účast na kontinuálním vzdělávání
- Ochotu učit se novým věcem

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Díky osobnímu přístupu k pacientům, vysoké odbornosti našeho personálu, trvale výhodným cenám a široké nabídce výhod jsme se stali největší a nejdostupnější společností na trhu lékáren v České republice.

Na českém trhu působíme od roku 2006 a vznikli jsme spojením společností Česká lékárna a.s. a BRL Center CZ s.r.o. Na počátku jsme provozovali 65 lékáren, které byly většinou umístěné v obchodních domech Kaufland. Na podzim roku 2012 došlo k akvizici lékárenského řetězce Lloyds. V současné době najdete lékárny Dr.Max na více než 310 místech, ve více než 115 městech v celé České republice. Lékárny jsou umístěné nejen v obchodních domech Kaufland, ale i v nemocnicích, poliklinikách, v historických centrech velkých měst a v obchodních nákupních domech typu Tesco, Hypernova, Interspar atd.

Na Florenci 2116/15
110 00 Praha

Kontakt

Poslat společnosti životopis
ID: 1753258   Datum zveřejnění: 26.5.2016