Poradce v České pojišťovně - šance právě pro Vás?

Česká pojišťovna, a.s., Ing. Pavel Tesarczyk

Místo práce
Ostrava, Frýdek - Místek, Karviná, Nový Jičín
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost
Termín nástupu
dle dohody
Nabízený plat (hrubého)
18.000 - 60.000 Kč/měsíc, fixní odměna + provize

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Budete se učit novým věcem, pokud nemáte zkušenost v oboru.
Budete pracovat v kanceláři či na pobočce naší společnosti.
Budete jednat se stávajícími klienty.
Budete telefonovat a pracovat na PC.
Budete si vytvářet také vlastní portfolio klientů.
Budete se dále vzdělávat a zdokonalovat.
Budete mít šanci na kariérní postup!

Nebudete oslovovat lidi na ulici.
Nebudete dělat podomní prodejce.
Nebudete podvádět klienty!
Nebudete se nudit, ani minutu!

CHCETE SI VYDĚLAT A NAUČIT SE NĚCO NOVÉHO? CHCETE ZMĚNU?
POKUD ANO, OZVĚTE SE NÁM! TŘEBA PŘIJMEME PRÁVĚ VÁS!

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Nadstandardní finanční ohodnocení a navíc odměna až 157.000 Kč během prvního roku zaškolení
- Propracovaný systém adaptace a školení ZDARMA
- Zázemí silné a stabilní společnosti, jedničky na trhu
- Možnost kariérního růstu
- Volná pracovní doba
- Příspěvek na notebook
- Zahraniční stáže
- Slevy na finanční a pojišťovací produkty
- Zvýhodněný tarif na volání a internet i pro Vaše blízké
- Zvýhodněný operativní leasing a nákup vozidel s výraznou slevou
- Osobní trenér

Informace o náboru

Určitě se nám ozvěte, může to být Vaše životní šance!

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

31.12.2016 (zbývá ještě 25 dnů)

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Min. SŠ vzdělání s maturitou
- Komunikativnost
- Příjemné vystupování a aktivní přístup
- Chuť učit se novým věcem
- Uživatelskou znalost práce s PC
- Čistý trestní rejstřík
- Předchozí obchodní zkušenosti výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Česká pojišťovna je největší pojišťovací institucí v České republice a je lídrem českého pojišťovacího trhu. Jsme univerzální pojišťovnou s více než 180 letou bohatou tradicí a silným know-how v poskytování finančního poradenství.
Naše vize: klientům a partnerům přinášet jednoduchá, rychlá, férová a profesionální řešení v oblasti pojištění a investic způsobem, který vždy předčí jejich očekávání.

Adresa společnosti

Česká pojišťovna, a.s.
Ostrava, 28.října 60
70200 Ostrava