Finanční poradce - specialista

GENERALI ČESKÁ POJIŠŤOVNA a.s.

Místo práce
dle bydliště, Česká republika
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
01.12.2015
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 40000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Poradenství v oblasti pojištění a financí
- Finanční plánování
- Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitosti
- Klientský servis pro stávající klienty
- Práce s přiděleným kmenem a marketingovými akcemi

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Zázemí a know-how nejsilnější společnosti na pojistném trhu
- Školení a registrační poplatek u ČNB v režii naší společnosti
- Pro zkušené poj.poradce odměne ve formě značného kmene
- k provizím až 168.000,-Kč zaručené provize pro první rok
- Širokou škálu motivačních benefitů
- Možnost kariérního a profesního růstu
- Nadstandardní výše provizí

Informace o náboru

Váš životopis společně s průvodním dopisem zasílejte na uvedenou e-mailovou adresu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

pojišťovnictví

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Chuť navázání aktivní spolupráce a stát se úspěšným
- Schopnost věcné komunikace a argumentace
- Reprezentativní vystupování, pro-klientský přístup
- Uživatelskou znalost práce s PC
- Předchozí zkušenosti v oboru výhodou, licence VPA velkou výhodou - ne však podmínkou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Spojily se dvě silné pojišťovny v jednu. Vznikla GENERALI ČESKÁ POJIŠŤOVNA – JEDNIČKA na českém pojistném trhu. Díky své velikosti a zkušenostem nabízíme komplexní služby a dokonalý servis. PEČUJEME o více než 4 miliony klientů a spravujeme přes 9 milionů pojistných smluv.
SPOLEČNĚ jsme SILNĚJŠÍ a to s sebou přináší nové pracovní PŘÍLEŽITOSTI.
GENERALI ČESKÁ POJIŠŤOVNA prostřednictvím své dceřiné společnosti Generali Česká Distribuce poskytuje svým klientům finanční poradenství v oblasti osobních a firemních financí. Nabízí kompletní portfolio produktů Generali České pojišťovny, Generali penzijní společnosti a Generali Invesments. Součástí nabídky jsou i produkty a služby partnerských bank a dalších obchodních partnerů.
Děláme práci, která má smysl. "VYTVÁŘÍME PRACOVNÍ PŘÍLEŽITOSTI PRO ŠIKOVNÉ A PODNIKAVÉ LIDI"

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 1454223  Datum zveřejnění: 9.11.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20000 - 40000 Kč/měsíc