Manažer/ka obchodního týmu

GENERALI ČESKÁ POJIŠŤOVNA a.s.

Místo práce
Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj
Druh pracovního poměru
živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Nábor, budování a manažerská podpora nových členů týmů
- Rozvoj a motivace stávajícího týmu obchodníků
- Příprava a realizace obchodní a personální strategie
- Plánování a řízení výkonu obchodníků
- Odpovědnost za svěřenou klientelu a vytěžování obchodních příležitostí

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Silné zázemí a profesionální podporu
- Finanční podpora ve formě paušální odměny
- Vícesložkové odměňování: fixní odměna, provize, kvartální bonusy
- Odměna za růst klientského portfolia
- Velké množství obchodních příležitostí
- Doživotní renta za rozvoj obchodní sítě
- Manažerské vzdělání a manažerský koučing
- Kancelářské zázemí v budově České pojišťovny

Informace o náboru

- nástup: dle dohody
- pracoviště: Olomouc, Šumperk nebo Vsetín

Těšíme se na Váš životopis v českém jazyce.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Předchozí praxe v pojišťovnictví nebo bankovnictví je podmínkou
- Prokazatelná zkušenost s úspěšným budováním a rozvojem obchodní skupiny
- Komunikační dovednosti a reprezentativní vystupování
- Obchodní myšlení, tah na bránu, profesionální přístup, časová flexibilita
- ŘP sk. B, vlastní automobil

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Spojily se dvě silné pojišťovny v jednu. Vznikla GENERALI ČESKÁ POJIŠŤOVNA – JEDNIČKA na českém pojistném trhu. Díky své velikosti a zkušenostem nabízíme komplexní služby a dokonalý servis. PEČUJEME o více než 4 miliony klientů a spravujeme přes 9 milionů pojistných smluv.
SPOLEČNĚ jsme SILNĚJŠÍ a to s sebou přináší nové pracovní PŘÍLEŽITOSTI.
GENERALI ČESKÁ POJIŠŤOVNA prostřednictvím své dceřiné společnosti Generali Česká Distribuce poskytuje svým klientům finanční poradenství v oblasti osobních a firemních financí. Nabízí kompletní portfolio produktů Generali České pojišťovny, Generali penzijní společnosti a Generali Invesments. Součástí nabídky jsou i produkty a služby partnerských bank a dalších obchodních partnerů.
Děláme práci, která má smysl. "VYTVÁŘÍME PRACOVNÍ PŘÍLEŽITOSTI PRO ŠIKOVNÉ A PODNIKAVÉ LIDI"

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 1787073  Datum zveřejnění: 5.8.2014