Poradce na obchodním místě - Ostrava nebo Třinec - Šance pro absolventy!

GENERALI ČESKÁ POJIŠŤOVNA a.s.

Místo práce
Moravskoslezský kraj, Okres Ostrava
Druh pracovního poměru
živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Konzultace a poradenství klientům v oblasti pojištění a financí
- Dlouhodobý servis pro stávající klienty
- Vyhledávání nových obchodních příležitostí
- Pravidelné jednání s klienty
- Zajištění chodu obchodního místa
- Administrativní činnost spojená s výše uvedeným

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Zázemí silné společnosti a profesionální podporu
- Zajímavou a zodpovědnou práci v každodenním kontaktu s lidmi
- Finanční podpora ve výši 129 000,- po dobu adaptace
- Vícesložkové odměňování: zaručené odměny, provize, kvartální bonusy
- Rychlý kariérní růst
- Odborný vzdělávací program
- Firemní benefity (finančního i nefinančního charakteru)
- Individuální přístup a stálá podpora manažera skupiny
- Kancelářské prostory

Informace o náboru

- Pracoviště: Třinec nebo Ostrava
- Nástup: dle dohody

Těšíme se na Vámi zaslaný strukturovaný životopis v českém jazyce.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Ukončené SŠ vzdělání
- Předchozí obchodní zkušenosti výhodou
- Schopnost komunikace a pozitivní přístup
- Příjemné vystupování
- Chuť učit se novým věcem
- Uživatelskou znalost práce s PC
- Čistý trestní rejstřík
- ŘP sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Spojily se dvě silné pojišťovny v jednu. Vznikla GENERALI ČESKÁ POJIŠŤOVNA – JEDNIČKA na českém pojistném trhu. Díky své velikosti a zkušenostem nabízíme komplexní služby a dokonalý servis. PEČUJEME o více než 4 miliony klientů a spravujeme přes 9 milionů pojistných smluv.
SPOLEČNĚ jsme SILNĚJŠÍ a to s sebou přináší nové pracovní PŘÍLEŽITOSTI.
GENERALI ČESKÁ POJIŠŤOVNA prostřednictvím své dceřiné společnosti Generali Česká Distribuce poskytuje svým klientům finanční poradenství v oblasti osobních a firemních financí. Nabízí kompletní portfolio produktů Generali České pojišťovny, Generali penzijní společnosti a Generali Invesments. Součástí nabídky jsou i produkty a služby partnerských bank a dalších obchodních partnerů.
Děláme práci, která má smysl. "VYTVÁŘÍME PRACOVNÍ PŘÍLEŽITOSTI PRO ŠIKOVNÉ A PODNIKAVÉ LIDI"

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 1808029  Datum zveřejnění: 21.7.2014