Manažer obchodního týmu - Náchod

GENERALI ČESKÁ POJIŠŤOVNA a.s.

Místo práce
Okres Náchod
Druh pracovního poměru
živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

MANAŽER OBCHODNÍHO TÝMU - Náchod

Česká pojišťovna, člen skupiny Generali PPF Holding, hledá vhodného kandidáta/kandidátku na pozici: MANAŽER OBCHODNÍHO TÝMU v Náchodě.

Pracovní náplň:
• zodpovědnost za plnění a výsledky obchodního týmu
• definice a realizace obchodní strategie
• rozvoj a motivace obchodníků
• nábor a manažerská podpora nových členů týmu
• spolupráce s ostatními útvary v rámci České pojišťovny

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• velmi zajímavou fixní podporu v průběhu adaptace na manažerskou pozici
• nadstandartní finanční výdělek, odvíjející se od výkonu Vašeho týmu
• práci na živnostenský list v atraktivním oboru u společnosti, která je jedničkou na českém trhu
• možnost flexibilního plánování času
• manažerské vzdělávání a manažerský koučing
• kancelářské zázemí v budově České pojišťovny
Doplňující informacepracoviště: Náchod
nástup: dle dohody

Informace o náboru

Líbí se Vám naše nabídka? Dejte nám o sobě vědět! Zašlete nám strukturovaný životopis v českém jazyce a průvodní dopis.

Těšíme se na setkání s Vámi ve výběrovém řízení na tuto pozici.

Kontakt:Česká pojišťovna a.s.
Mgr. Markéta Štrobachová
třída Míru 2647
530 02 Pardubice
Česká republika

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Očekáváme:
• obchodní a manažerské dovednosti
• schopnost budování a rozvoje obchodní skupiny
• praxe v oblasti bankovnictví a pojišťovnictví výhodou
• min. SŠ vzdělání s maturitou
• aktivní řidičský průkaz sk. B, vlastní automobil

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Spojily se dvě silné pojišťovny v jednu. Vznikla GENERALI ČESKÁ POJIŠŤOVNA – JEDNIČKA na českém pojistném trhu. Díky své velikosti a zkušenostem nabízíme komplexní služby a dokonalý servis. PEČUJEME o více než 4 miliony klientů a spravujeme přes 9 milionů pojistných smluv.
SPOLEČNĚ jsme SILNĚJŠÍ a to s sebou přináší nové pracovní PŘÍLEŽITOSTI.
GENERALI ČESKÁ POJIŠŤOVNA prostřednictvím své dceřiné společnosti Generali Česká Distribuce poskytuje svým klientům finanční poradenství v oblasti osobních a firemních financí. Nabízí kompletní portfolio produktů Generali České pojišťovny, Generali penzijní společnosti a Generali Invesments. Součástí nabídky jsou i produkty a služby partnerských bank a dalších obchodních partnerů.
Děláme práci, která má smysl. "VYTVÁŘÍME PRACOVNÍ PŘÍLEŽITOSTI PRO ŠIKOVNÉ A PODNIKAVÉ LIDI"

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 1815584  Datum zveřejnění: 29.7.2014