Pojišťovací poradce - Královéhradecký kraj

GENERALI ČESKÁ POJIŠŤOVNA a.s.

Místo práce
Královéhradecký kraj
Druh pracovního poměru
živnost
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Česká pojišťovna a.s., součást Generali PPF Holding, hledá nové kolegy na pozici:

Obchodní konzultant

Vaší náplní práce bude:
• obchod v oblasti pojištění a financí
• dlouhodobý klientský servis pro stávající klienty
• vyhledávání nových obchodních příležitosti
• vytváření vlastního portfolia klientů
• odborný a osobní růst

Požadujeme:
• minimálně SŠ vzdělání s maturitou
• příjemné vystupování, proklientský přístup, komunikativnost
• energii a chuť do práce
• uživatelskou znalost práce s PC
• řidičský průkaz sk. B a vlastní auto výhodou

Nabízíme:
• finanční podpora ve formě paušální odměny po dobu roční adaptace až 129 000,-
• provizní systém odměňvání ze sjednaných obchodů
• příspěvěk na výpočetní techniku ve výši 3000,- a zvýhodněný mobilní tarif
• kancelářské zázemí v budově České pojišťovny
• stála podpora manažera obchodního týmu a zázemí stabilní společnosti, vítěze soutěže Pojišťovna roku 2013 a Pojišťovna desetiletí

Doplňující informace:
nástup: dle dohody
lokalita: v rámci Královhradeckého kraje dle Vašich preferencí
Líbí se Vám naše nabídka, zašlete nám životopis. Rádi se s Vámi setkáme ve výběrovém řízení na tuto pozici.

Kontakt:Česká pojišťovna a.s.
Mgr. Markéta Štrobachová
třída Míru 2647
530 02 Pardubice
Česká republika

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Spojily se dvě silné pojišťovny v jednu. Vznikla GENERALI ČESKÁ POJIŠŤOVNA – JEDNIČKA na českém pojistném trhu. Díky své velikosti a zkušenostem nabízíme komplexní služby a dokonalý servis. PEČUJEME o více než 4 miliony klientů a spravujeme přes 9 milionů pojistných smluv.
SPOLEČNĚ jsme SILNĚJŠÍ a to s sebou přináší nové pracovní PŘÍLEŽITOSTI.
GENERALI ČESKÁ POJIŠŤOVNA prostřednictvím své dceřiné společnosti Generali Česká Distribuce poskytuje svým klientům finanční poradenství v oblasti osobních a firemních financí. Nabízí kompletní portfolio produktů Generali České pojišťovny, Generali penzijní společnosti a Generali Invesments. Součástí nabídky jsou i produkty a služby partnerských bank a dalších obchodních partnerů.
Děláme práci, která má smysl. "VYTVÁŘÍME PRACOVNÍ PŘÍLEŽITOSTI PRO ŠIKOVNÉ A PODNIKAVÉ LIDI"

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 1833552  Datum zveřejnění: 13.8.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20000 - 30000 Kč/měsíc