Obchodní poradce české pojišťovny

GENERALI ČESKÁ POJIŠŤOVNA a.s.

Místo práce
Na Pankráci 123/1720, 140 00 Praha 4, Česká republika
Druh pracovního poměru
živnost
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Nový způsob poradenství v oblasti pojištění a financí
• Úspora finančních prostředků klienta a jejich efektivní využití
• Dlouhodobý klientský servis pro stávající klienty
• Vyhledávání nových obchodních příležitosti
• Vytváření vlastního portfolia klientů
• Práce s přiděleným kmenem a marketingovými akcemi

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Férové, jednoduché, srozumitelné a profesionální řešení
• Zázemí a know-how nejsilnější společnosti na pojistném trhu
• Vícesložkové motivační odměňování
• Školení a registrační poplatek u ČNB
• Širokou škálu motivačních benefitů
• Kariérní růst (zvýšení kvalifikace – školení, certifikace)
• Stálá profesní podpora manažera obchodního týmu
• Kancelářské zázemí v budově České pojišťovny

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Minimálně SŠ vzdělání
• Chuť navázání aktivní spolupráce s naší pojišťovnou a touhu uspět
• Schopnost věcné komunikace a argumentace
• Reprezentativní vystupování, proklientský přístup
• Uživatelskou znalost práce s PC

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Spojily se dvě silné pojišťovny v jednu. Vznikla GENERALI ČESKÁ POJIŠŤOVNA – JEDNIČKA na českém pojistném trhu. Díky své velikosti a zkušenostem nabízíme komplexní služby a dokonalý servis. PEČUJEME o více než 4 miliony klientů a spravujeme přes 9 milionů pojistných smluv.
SPOLEČNĚ jsme SILNĚJŠÍ a to s sebou přináší nové pracovní PŘÍLEŽITOSTI.
GENERALI ČESKÁ POJIŠŤOVNA prostřednictvím své dceřiné společnosti Generali Česká Distribuce poskytuje svým klientům finanční poradenství v oblasti osobních a firemních financí. Nabízí kompletní portfolio produktů Generali České pojišťovny, Generali penzijní společnosti a Generali Invesments. Součástí nabídky jsou i produkty a služby partnerských bank a dalších obchodních partnerů.
Děláme práci, která má smysl. "VYTVÁŘÍME PRACOVNÍ PŘÍLEŽITOSTI PRO ŠIKOVNÉ A PODNIKAVÉ LIDI"

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2147017  Datum zveřejnění: 16.6.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 15000 - 30000 Kč/měsíc