Obchodní poradce České pojišťovny

Česká pojišťovna a.s.

Místo práce
Na Pankráci 123/1720, 140 00 Praha 4, Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
01.03.2016
Nabízený plat (hrubého)
25000 - 40000 Kč/měsíc, fix + provize

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete být součástí týmu úspěšných lidí, kteří stále hledají nová řešení?
Máte chuť svému okolí ukázat, jak pracují finanční poradci?
Vyhledáváte aktivní přístup k práci a rádi za sebou vidíte výsledky?

Pak hledáme právě Vás - staňte se součástí největší pojišťovny v České republice, která udává trendy na trhu.

Charakteristika pracovní činnosti:

• Nový způsob poradenství v oblasti pojištění a financí
• Úspora finančních prostředků klienta a jejich efektivní využití
• Dlouhodobý klientský servis pro stávající klienty
• Vyhledávání nových obchodních příležitosti
• Práce s přiděleným kmenem a marketingovými akcemi

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Férové, jednoduché, srozumitelné a profesionální řešení
• Zázemí a know-how nejsilnější společnosti na pojistném trhu
• Vícesložkové motivační odměňování
• Školení a registrační poplatek u ČNB
• Kariérní růst (zvýšení kvalifikace – školení, certifikace)
• Stálá profesní podpora manažera obchodního týmu

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Minimálně SŠ vzdělání
• Chuť navázání aktivní spolupráce s naší pojišťovnou a touhu uspět
• Schopnost věcné komunikace a argumentace
• Reprezentativní vystupování, proklientský přístup
• Uživatelskou znalost práce s PC

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Česká pojišťovna je největší pojišťovací institucí v České republice a je lídrem českého pojišťovacího trhu. Jsme univerzální pojišťovnou s více než 180 letou bohatou tradicí a silným know-how v poskytování komplexní nabídky pojistných produků životního i neživotního pojištění ale i v oblasti finančního poradenství.
Naše vize: klientům a partnerům přinášet jednoduchá, rychlá, férová a profesionální řešení v oblasti pojištění a investic způsobem, který vždy předčí jejich očekávání.

Na Pankráci 123/1720
140 00 Praha 4