Klientský poradce (20. - 50.000 Kč)

GENERALI ČESKÁ POJIŠŤOVNA a.s.

Na Pankráci 123/1720, 140 00 Praha 4, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
01.06.2017
Mzdové podmínky (brutto)
20 - 40.000,-

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete si sami určovat pracovní dobu a výši příjmu?
Hledáte zázemí a podporu pro své podnikání?

Česká pojišťovna, člen skupiny Generali CEE Holding, hledá pro svoji dceřinou společnost ČP Distribuce, vhodné kandidáty na pozici Klientský poradce České pojišťovny.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zázemí a know-how nejsilnější společnosti na pojistném trhu
• Finanční podpora ve formě paušální odměny po dobu adaptace a školení
• Rychlý kariérní růst
• Kancelářské zázemí v budově České pojišťovny a stála podpora manažera obchodního týmu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Ostatní znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Schopnost věcné komunikace a argumentace
• Příjemné vystupování a proklientský přístup
• Uživatelskou znalost práce s PC
• Předchozí obchodní zkušenosti výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Spojily se dvě silné pojišťovny v jednu. Vznikla GENERALI ČESKÁ POJIŠŤOVNA – JEDNIČKA na českém pojistném trhu. Díky své velikosti a zkušenostem nabízíme komplexní služby a dokonalý servis. PEČUJEME o více než 4 miliony klientů a spravujeme přes 9 milionů pojistných smluv.
SPOLEČNĚ jsme SILNĚJŠÍ a to s sebou přináší nové pracovní PŘÍLEŽITOSTI.
GENERALI ČESKÁ POJIŠŤOVNA prostřednictvím své dceřiné společnosti Generali Česká Distribuce poskytuje svým klientům finanční poradenství v oblasti osobních a firemních financí. Nabízí kompletní portfolio produktů Generali České pojišťovny, Generali penzijní společnosti a Generali Invesments. Součástí nabídky jsou i produkty a služby partnerských bank a dalších obchodních partnerů.
Děláme práci, která má smysl. "VYTVÁŘÍME PRACOVNÍ PŘÍLEŽITOSTI PRO ŠIKOVNÉ A PODNIKAVÉ LIDI"

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2441208  Datum zveřejnění: 18.4.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20 - 40.000,-