Obchodní poradce pro českou pojišťovnu

Česká pojišťovna a.s.

Místo práce
Na Pankráci 123/1720, 140 00 Praha 4, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
01.10.2016
Nabízený plat (hrubého)
20 - 40 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete být součástí týmu úspěšných lidí, kteří stále hledají nová řešení?
Vyhledáváte aktivní přístup k práci a rádi za sebou vidíte výsledky?
Chcete si sami určovat pracovní dobu a výši příjmu?

Pak hledáme právě Vás – staňte se součástí největší pojišťovny v České republice, která udává trendy na trhu.

Co u nás budete dělat?

* Poskytovat poradenství přiděleným klientům
* Aktivně vyhledávat nové obchodní příležitosti
* Nabízet nejširší škálu pojišťovacích a finančních produktů pod jednou značkou
* Pracovat s moderními systémy

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám nabídneme?

* Atraktivní finanční odměnu a prestižní benefity pro nejlepší
* Vzdělání, kterým získáte orientaci ve světě financí a stanete se odborníkem
* Příležitost pro osobní i kariérní rozvoj
* Osobní přístup a podporu manažera obchodního týmu
* Nejširší portfolio produktů pod jednou značkou

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od Vás očekáváme?

* Minimálně SŠ vzdělání
* Chuť dále se vzdělávat a odborné růst
* Zdravé sebevědomí a samostatnost
* Příjemné vystupování a proklientský přístup

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Česká pojišťovna je největší pojišťovací institucí v České republice a je lídrem českého pojišťovacího trhu. Jsme univerzální pojišťovnou s více než 180 letou bohatou tradicí a silným know-how v poskytování komplexní nabídky pojistných produků životního i neživotního pojištění ale i v oblasti finančního poradenství.
Naše vize: klientům a partnerům přinášet jednoduchá, rychlá, férová a profesionální řešení v oblasti pojištění a investic způsobem, který vždy předčí jejich očekávání.

Na Pankráci 123/1720
140 00 Praha 4

Kontakt

Kontaktní osoba: Lucie Ratouská
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopisDoporučit nabídku známému