Doručovatelé listovní motorizovaní

Česká pošta, s.p. (MPSV)

Náměstí Míru 1268, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm, Okres Vsetín
plný úvazek
Termín nástupu
2014-08-11
Mzdové podmínky (brutto)
74 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Doručovatelé listovních poštovních zásilek (44125)

Pracoviště a kontakty

Firma:Česká pošta, s.p., IČ 47114983
Pracoviště:Česká pošta, s.p., Rožnov pod Radhoštěm, Náměstí Míru 1268, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2014-08-11
Mzdové rozpětí:od 74 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:DORUČOVATELÉ LISTOVNÍ MOTORIZOVANÍ
Zaměstnavatel požaduje: odolnost vůči stresu a fyzické zátěži, proklientský přístup a příjemné vystupování, aktivní přístup k zadaným úkolům a jejich plnění v požadované kvalitě, SŠ vzdělání s výučním listem, uživatelská znalostá práce na PC, ŘP sk.B aktivní řidič, bezúhonnost, dobré komunikační schopnosti, spolehlivost, pečlivost.
Náplň práce: - příprava listovních zásilek a jejich doručování do firem a domácností
- příprava, třídění a roznos propagačního materiálu , - výplata poštovních poukázek a důchodů
- vyúčtování po návratu na pracoviště, - poskytování informací k poštovním službám a jejich nabídka, - zjišťování potřeb zákazníka ve svěřené oblasti, - vyhledávání nových obchodních příležitostí, - aktivní nabídka produktů smluvních partnerů pošty (finanční a pojišťovací služby)
Nabízíme: zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti s dlouhodobou tradicí, odpovědnou a různorodou práci, každodenní kontakt s klienty, možnost aktivně se podílet na udržování kvality poskytování služeb, zaškolení formou adaptačního procesu, při plnění osobního plánu prodeje odměnu za obchodní úspěch, práci formou dohody o provedení práce nebo dohody o pracovní činnosti, odměna 74,- Kč/hod.
První kontakt: Bc. Lenka Kostuchová - vedoucí oddělení v provozu Česká pošta, s.p., Náměstí Míru 1268, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm telefon: 571 752 165, e-mail: [email protected]

Poslední změna:2014-08-12, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Vsetín

číslo volného místa: 7762780797

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou