Brigáda - doručovatel/ka listovní pěší - dodejna pardubice 2, palackého

Česká pošta, s.p. (MPSV)

Místo práce
Palackého třída 1233, 530 02 Pardubice, Okres Pardubice
plný úvazek
Termín nástupu
2016-08-01
Mzdové podmínky (brutto)
78 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Doručovatelé listovních poštovních zásilek (44125)

Pracoviště a kontakty

Firma:Česká pošta, s.p., IČ 47114983, http://www.ceskaposta.cz
Pracoviště:Česká pošta, s.p. - pošta 2, Palackého třída 1233, Zelené Předměstí, 530 02 Pardubice 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2016-08-01
Mzdové rozpětí:od 78 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce Pardubice 2
Pracovní náplň:
*příprava listovních zásilek před pěší pochůzkou
*pěší doručování listovních zásilek
*výplata poštovních poukázek a důchodů
*vyúčtování po skončení pochůzky
*jednosměnný provoz
Zaměstnanecké výhody:
*práci na základě Dohody o pracovní činnosti nebo Dohody o provedení práce - zástup pracovníků běhěm čerpání dovolených
*nástup dle domluvy
Místo je vhodné i pro absolventy a mladistvé.
První kontakt e-mailem.

Poslední změna:2016-07-23, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Pardubice

číslo volného místa: 11150350791

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání