Doručovatel(ka) listovní pěší

Česká pošta, s.p. (MPSV)

Místo práce
Československé armády 535, 338 08 Zbiroh, Okres Rokycany
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
13000 - 16000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Doručovatelé listovních poštovních zásilek (44125)

Pracoviště a kontakty

Firma:Česká pošta, s.p., IČ 47114983
Pracoviště:Česká pošta, s.p. - Zbiroh, Československé armády 535, 338 08 Zbiroh

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 13000 do 16000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Československé armády 535, Zbiroh
Náplň práce: příprava poštovních zásilek a jejich doručování do firem a domácností, uložení nedoručených zásilek na ukládacích poštách, příprava, třídění a doručování propagačního materiálu, výplata poštovních poukázek a důchodů, vyúčtování po návratu na pracoviště
Požadujeme: vzdělání střední odborné s výučním listem, spolehlivost a pečlivost, odolnost vůči stresu a fyzické zátěži, dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování, řidičský průkaz sk. B, výpis z rejstříku trestů
Nabízíme: platové ohodnocení od 13.000,- Kč do 16.000,-Kč, stravenky, 5 týdnů dovolené, firemní rekreační zařízení, příspěvek na životní/penzijní připojištění
Pracovní doba: PO-PÁ 8:00 - 18:00 a SO 8:00 - 10:00 hod.
Kontaktní osoba: p. Simona Strakošová, kontakt tel. PO-PÁ v době od 9:00 do 15:00 hod. nebo e-mailem, tel. 734 526 301, e-mail: [email protected]

Poslední změna:2016-10-18, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Rokycany

číslo volného místa: 11586760775

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou