Doručovatel listovní motorizovaný - brigáda

Česká pošta s.p. (MPSV)

Jarošovská 696, 377 01 Jindřichův Hradec, Okres Jindřichův Hradec
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-09
Mzdové podmínky (brutto)
78 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Motorizovaní doručovatelé poštovních zásilek (44126)

Pracoviště a kontakty

Firma:ČESKÁ POŠTA s.p., IČ 47114983
Pracoviště:ČESKÁ POŠTA s.p.- 002, Jarošovská 696, Jindřichův Hradec II, 377 01 Jindřichův Hradec 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-11-09
Mzdové rozpětí:od 78 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:pracovněprávní vztah - zpočátku na DPP, následně pak na DPČ; plný pracovní úvazek,
Požadavky:
ŘP sk. B - aktivní řidič; trestní bezúhonnost; odolnost vůči stresu a fyzické zátěži; spolehlivost; pečlivost; dobré komunikační schopnosti; příjemné vystupování; aktivní přístup k zadaným úkolům a k jejich plnění v požadované kvalitě;
Náplň práce:
příprava poštovních zásilek a jejich doručování do firem a domácností; uložení nedoručených zásilek na ukládacích poštách; příprava, třídění a doručování propagačního materiálu; výplata poštovních poukázek a důchodů; vyúčtování po návratu na pracoviště; poskytování informací k poštovním službám a jejich nabídka;
NUTNO SI PŘEDEM SJEDNAT TELEFONICKY SCHŮZKU (od 7.00 hod. do 15.00 hod.)

Poslední změna:2016-11-09, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jindřichův Hradec

číslo volného místa: 11698760758

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B, aktivní řidič