Doručovatel listovní pěší

Česká pošta, s.p. (MPSV)

Místo práce
Černokostelecká 2020, 100 00 Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
18000 - 20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Doručovatelé listovních poštovních zásilek (44125)

Pracoviště a kontakty

Firma:Česká pošta, s.p., IČ 47114983
Pracoviště:Česká pošta, s.p. - 002, Černokostelecká 2020/20, Strašnice, 100 00 Praha 10

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Nižší střední odborné
Pracovní poměr:od 2017-05-01
Mzdové rozpětí:od 18000 do 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce : Černokostelecká 2020/20, Praha 10 - Strašnice
Způsob prvního kontaktu : telefonicky na č. 605 225 978 - PO - PÁ - 9,00 - 15,00 hodin
nebo e-mailem - [email protected]
Kontaktní osoba : Ing. Simona Kardinálová
Upřesňující informace :
-příprava listovních zásilek, poukázeka a dalšího poštovního materiálu na doručování
-pěší doručování zásilek ve svěřeném okrsku, výplata poukázek a důchodů
-poskytování informací o službách České pošty a jejích partnerů
-po návratu z pochůzky uložení nedoručených zásilek, vyúčtování, tisk provozních dokladů

Požadavky: fyzická zdatnost, dobrý zdravotní stav pro každoeenní chůzi se zátěží, čistý TR, uživatelská znalost práce s PC, u cizinců znalost ČJ (ústní i písemný projev), min. na úrovni B2 (každodenní komunikace se zákazníkem)

Zaměstnanecké výhody:pracovní doba 37,5 hod/týden, 5 týdnů dovolené, stravenky, vlastní rekreační zařízení

Poslední změna:2017-04-21, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 2

číslo volného místa: 12545810736

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC, uživatelská znalost
Jazykové znalosti:Čeština - Aktivní, ústní i písemný projev na úrovni min. B2