Doručovatel/ka listovní pěší

Česká pošta, s.p. (MPSV)

Místo práce
Janáčkova 3160, 796 01 Prostějov, Okres Prostějov
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 17000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Doručovatelé listovních poštovních zásilek (44125)

Pracoviště a kontakty

Firma:Česká pošta, s.p., IČ 47114983
Pracoviště:ČESKÁ POŠTA- PV, Janáčkova 3160/4, 796 01 Prostějov 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-05-01
Mzdové rozpětí:od 15000 do 17000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Nástup ihned. I ABSOLVENT. Kontakt telefonicky v době 7:00-16:00hod. Bc. Klára Waischomová č.tel.730 188 644, e-mail: [email protected].
Hodíte se k nám, protože: jste aktivní a baví Vás procházky na čerstvém vzduchu, si dokážete svou práci zorganizovat, rád/a se setkáváte s lidmi a nerozhází Vás, pokud soused vstane levou nohou, si přejete doručit vše, co jste si zabalil/a, nevadí Vám zazvonit ještě jednou, když Vás klient neslyšel, pohled na počítač Vás nevyděsí, ve skříni máte schovaný minimálně výuční list.
Jak bude vypadat váš pracovní den: Připravíte si obálky a balíčky tak, aby se Vám dobře roznášely v Prostějově. Nezapomenete přibalit letáky a složenky. Dojdete si k zákazníkům pro úsměv za včasné dodání. Můžete klientům poradit, jak získat lepší služby nebo informovat o nabídkách, které jim usnadní život. Doručovat budete pěšky.
Proč pracovat právě u nás? Jsme sehraný tým - vše potřebné Vás naučíme. Díky ranním směnám a volným víkendům Vám zbyde čas i pro Vás. Volno si užijete i o 5týdenní dovolené. Máme pro Vás i další benefity (stravenky v hodnotě 70 Kč, ubytování ve firemních rekreačních zařízeních, příspěvky na dovolenou a dětské tábory, volno pro rodiče, aj.). Už po roce práce u nás dostanete smlouvu na dobu neurčitou. Většinu práce můžete strávit na čerstvém vzduchu. Pravidelným pohybem se udržíte v kondici. Nabízíme: 5 týdnů dovolené, stravenky v hodnotě 70 Kč, příspěvek na dovolenou nebo dětský tábor, rekreace ve vlastních zařízeních.

Poslední změna:2017-04-29, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Prostějov

číslo volného místa: 12598250779

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou