Motorizovaní doručovatelé poštovních zásilek

Česká pošta, s.p. (MPSV)

Místo práce
Masarykova 148, 284 01 Kutná Hora, Okres Kutná Hora
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-11
Mzdové podmínky (brutto)
17000 - 17000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracoviště a kontakty

Firma:Česká pošta, s.p., IČ 47114983
Pracoviště:Česká pošta, s.p. Kutná Hora 1, Masarykova 148, Hlouška, 284 01 Kutná Hora 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Nižší střední odborné
Pracovní poměr:od 2017-04-11
Mzdové rozpětí:od 17000 do 17000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:VELETRH PRACOVNÍCH PŘÍLEŽITOSTÍ, 3.5.2017, od 10:00 - 16:00.
Náplň práce: příprava poštovních zásilek a jejich doručování, uložení nedoručených zásilek na ukládacích poštách, příprava, třídění a doručování propagačního materiálu, výplata poštovních poukázek a důchodů, vyúčtování po návratu na pracoviště, zjišťování potřeb zákazníka ve svěřené oblasti.
Požadujeme: trestní bezúhonnost, řidičský průkaz skupiny B, odolnost vůči stresu a fyzické zátěži, aktivní přístup k zadaným úkolům a k jejich plnění v požadované kvalitě, dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování, spolehlivost a pečlivost, základní znalost práce s počítačem.
Nabízíme: nástup ihned nebo dle dohody, zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, možnost aktivně se podílet na růstu kvality služeb a celé firmy, různorodou práci s možností denního kontaktu s klienty, rozvoj obchodních dovedností, týdenní úvazek 37,5 h.
V případě zájmu se hlaste e-mailem.
Místo výkoonu práce: Masarykova 148, Kutná Hora

Poslední změna:2017-04-29, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Kutná Hora

číslo volného místa: 12495550768

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity