Doručovatel listovních poštovních zásilek

Česká pošta, s.p. (MPSV)

Místo práce
Černokostelecká 2246, 251 01 Říčany, Praha - východ
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
18000 - 19300 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Doručovatelé listovních poštovních zásilek (44125)

Pracoviště a kontakty

Firma:Česká pošta, s.p., IČ 47114983
Pracoviště:Česká pošta, s. p. - Černokostelecká 2246, 251 01 Říčany, Černokostelecká 2246, 251 01 Říčany

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-05-01
Mzdové rozpětí:od 18000 do 19300 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, prac.doba 37,5hod/týden, stravenky, příspěvky na dovolenou, obuv aj.
Dovolená navíc, 5 týdnů

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce:
- příprava listovních zásilek, poukázek a dalšího poštovního materiálu na doručování
- pěší (případně motorizované) doručování zásilek ve svěřeném okrsku, výplata poukázek a důchodů
- poskytování informací o službách České pošty a jejích partnerů
- po návratu z pochůzky uložení nedoručených zásilek, vyúčtování, tisk provozních dokladů

Možnost prodloužení pracovní smlouvy na dobu neurčitou.

Požadavky:
- fyzická zdatnost – dobrý zdravotní stav pro každodenní chůzi se zátěží,
- výpis z rejstříku trestů,
- uživatelská znalost práce s PC,
- u cizinců znalost ČJ (ústní i písemný projev) min. na úrovni B2 (každodenní komunikace se zákazníkem)

Poslední změna:2017-05-26, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 2

číslo volného místa: 12530790771

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC - základní dovednosti PC
Jazykové znalosti:Čeština - Aktivní, písemný i ústní projev min. na úrovni B2 (každodenní kontakt se zákazníkem)