Pracovník/ce přepážky

ČESKÁ POŠTA, státní podnik (MPSV)

Místo práce
Slavíkova 4, 262 23 Jince, Okres Příbram
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-02
Mzdové podmínky (brutto)
15580 - 18400 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Přepážkoví pracovníci na poštách (42113)

Pracoviště a kontakty

Firma:ČESKÁ POŠTA, státní podnik, IČ 47114983
Pracoviště:ČESKÁ POŠTA, státní podnik Jince, Slavíkova 4, 262 23 Jince

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-01-02
Mzdové rozpětí:od 15580 do 18400 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pozice:pracovník/ce přepážky
Zkrácený pracovní úvazek na 35 hod./týd.
Popis pozice:
- práce na přepážce
- vyřizování žádostí klientů
- spolupráce s aliančními partnery České pošty
Zaměstnanecké výhody: týden dovolené navíc, stravenky, příspěvky na rekreaci
Nástup od ledna 2017 na dobu určitou do 31.12.2017 s možností prodloužení.
Mzda: 15 580,- až 18 400,- Kč
Kontakt: Pavlíčková Patricie, tel.: 318 692 120, e-mail: [email protected]
Místo výkonu práce:ČESKÁ POŠTA, státní podnik Jince, Slavíkova č.p. 4, Jince

Poslední změna:2016-12-02, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Příbram

číslo volného místa: 11804510740

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou